کد خبر: 1054248 A

شهرداری آستارا می‌تواند قهرمان شود

آرش افشین ابراز امیدواری می‌کند به همراه تیم شهرداری آستارا در مسابقات لیگ دسته اول فوتبال به عنوان قهرمانی دست پیدا کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، آرش افشین، پدیده سابق فوتبال ایران در سال گذشته با انتخاب تیم شهرداری آستارا پس از چند فصل دوری از فوتبال به این رشته بازگشت و در لیگ دسته اول مشغول فعالیت شد. افشین در بازگشت به فوتبال امیدوار است تا زمانی که مثمرثمر خواهد بود به فعالیت ادامه بدهد و این فصل هم بتواند به عنوان قهرمانی با این تیم دست پیدا کند. مشروح گفتگوی افشین با ایلنا را می‌خوانید:

سال گذشته برای آرش افشین چطور گذشت؟

برای من سال خوبی بود و از این نظر که دوباره به فوتبال برگشتم اتفاق خوبی بود اگرچه در شرایط کرونا وضعیت همه سخت است و امیدوارم که همه در صحت و سلامت کامل وجود داشته باشند.

چه شد که با شهرداری آستارا برگشتی؟

یکی دو سال از شرایط فوتبال دور بودم و بازی نکرده بودم. برگشتم به فوتبال که وضعیت به خوبی پیش رفت و خداراشکر که به همراه تیم شهرداری آستارا قهرمان نیم فصل اول هم شدیم.

امسال مدعی قهرمانی هستید؟

اگر حمایت‌ها صورت بگیرد به نظرم شهرداری آستارا می‌تواند قهرمان شود. همه می‌دانیم که قهرمانی به ابزارهایی نیاز دارد که در صورت وجود آنها می‌توان به قهرمانی هم دست پیدا کرد. امیدوارم همه دست به دست هم بدهند تا این شرایط سرانجام نهایی شود و دل هواداران خوب آستارایی هم شاد باشد.

چه شد که آرش افشین در نساجی نماند؟

نمی‌خواهم راجع به این مسائل صحبت کنم و به موقع درباره چنین اتفاقاتی صحبت خواهم کرد. اول فصل خیلی بد بود و اتفاقات عجیب و غریبی رخ داد که حتما درباره آن صحبت خواهم کرد.

یک مدتی می‌گفتند به دنبال بازیگری هستی!

وقتی شما یک مدت فوتبال بازی نکنید و از میادین دور باشید حرف و حدیث فراوان می‌‌شود و همه تمرکزم روی فوتبال بود؛ جایی که علاقه داشتم را پیدا نمی‌کردم و به همین خاطر بازی نمی‌کردم. نمی‌خواستم در هر تیمی حضور داشته باشم و سعی کردم انتخاب خوبی داشته باشم.

چه شد که آرش افشین یکباره از فوتبال دور شد؟

علاقه زیادی ندارم درباره اتفاقات صحبت کنم، به هر حال الان در خدمت تیم شهرداری آستارا هستم و امیدوارم فصل خوبی داشته باشیم.

وضعیت آکادمی فوتبال چطور است؟

آکادمی فوتبال به اسم خودم است و مربیگری را هم دوست دارم ولی خیلی به آن علاقه ندارم. البته در حال حاضر، چون دوست داشتم که برای بچه‌های خوزستان کاری انجام بدهم و آنهایی که استعداد دارند با توجه به ارتباطاتی که داریم بازیکنان مستعد را به فوتبال معرفی کنیم.

بازیکن با استعدادی هم پیدا شد؟

بله، سه چهار بازیکن پیدا شد و آنها را معرفی کردم که ادامه راه به آنها بستگی دارد تا خودشان را نشان بدهند.

دور از فوتبال چه کارهای دیگری داشتید؟

من کار خاصی انجام نمی‌دادم و فقط روی تمرینات و آمادگی خودم تمرکز داشتم. منتظر یک فرصت بودم و یک تیم خوب و مربی خوب که بتوانم دوباره شروع کنم. که البته مربی و جایی که می‌خواستم پیدا نمی‌شد.

بازیکنان بعد از 30 سالگی به خداحافظی هستند. تصمیم تو در این باره چیست؟

من تازه دوباره آمدم؛ حالاحالاها بازی می‌‌کنم. تا هر زمانی که بدانم مفید و موثر هستم به بازی کردن ادامه می‌دهم.

شرایط استقلال را دنبال می‎‌کنی؟ وضعیت چطور است؟

من همیشه استقلال را دنبال می‌کنم و پیگیر نتایج هم هستم. به هر حال پس از تغییر و تحول در هر تیم، تیم روحیه بهتر پیدا می‌کند و امیدوارم که این شوک مثبت باشد و بچه‌ها نتایج خیلی خوبی هم کسب کنند. برای همه آنها آرزوی موفقیت دارم.

آرش افشین شهرداری آستارا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر