کد خبر: 1054229 A

هاشم بیگ زاده امیدوار است تیم ملی فوتبال ایران به همراه دراگان اسکوچیچ به جام جهانی قطر صعود کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، هاشم بیگ زاده، بازیکن اسبق تیم استقلال تهران در کنار بازیکن بودن و سرمربیگری در دنیای اجرا برنامه با هاشم را مطرح کرده که گفتگوهای او با چهره‌های فوتبالی مورد توجه بوده است؛ او علاقه دارد تا با پژمان جمشیدی مصاحبه کند و همینطور امیدوار است که تیم ملی فوتبال ایران به همراه دراگان اسکوچیچ راهی جام جهانی قطر شود. مشروح گفتگوی نوروزی بیگ زاده را می‌خوانید:

سال 99 برای هاشم بیگ زاده چطور گذشت؟

خداراشکر سال بدی نبود ولی کرونا نگذاشت که اذیت نشویم. این ویروس همه را اذیت کرد و من هم به عنوان یک شهروند در این جامعه اذیت شدم.

هاشم بیگ زاده آیا چنین هذفی دارد که در اجرا و مجری بودن معروف‌تر از مهران مدیری و احسان علیخانی باشد؟

نه، من دنبال چنین چیزی نیستم. هر کسی جایگاه خودش را دارد. من مطمئنا آنقدری حاذق نیستم که چنین کاری را بخواهم انجام بدهم. همه عزیزانی که در این رشته هستند کارشان را بلد هستند و من به عنوان یک چهره فوتبالی کنار بازیکنان یا سرمربیان می‌نشینم و با آنها گفتگو می‌کنم که تفاوت زیادی دارد.

مربیگری سخت‌تر بود یا بازیکن بودن؟

به نظرم هر کدام سختی‌های مخصوص خودش را دارد ولی مربیگری مسئولیت بیشتری دارد.

به نظرت مجری بودن از این دو سخت‌تر است؟

من سعی می‌کنم هر کدام را به خوبی انجام بدهم، هر کدام سختی مختص خودش را دارد اما به نظر خودم مربیگری از بقیه سخت‌تر بود. چون مسئولیت فقط یک نفر نیست و مسئولیت یک تیم را بر عهده دارید. زمانی که بازیکن بودم فقط خودم مسئولیت داشتم.

نمی‌خواهی مربیگری را جدی‌تر دنبال کنی؟

من دو سال به عنوان مربی کنار آقا فرهاد(کاظمی) بودم و سال گذشته هم بودم ولی متاسفانه آقا فرهاد بودند اما رفتند. در برنامه‌هایم هست اما باید ببینم چه می‌شود و در چه تیمی می‌توانم مثمرثمر باشم.

به عنوان مجری تمایل داری با کدام چهره مشهور ورزشی مصاحبه کنی؟

دوست دارم با پژمان جمشیدی صحبت کنم چون احساس می‌کنم گفتگوی جالبی می‌شود.

لیونل مسی یا کریستیانو رونالدو چطور؟

از آنها حتما سوال می‌کنم که آیا در کودکی یا نوجوانی فکر می‌کردند که به چنین مقام و جایگاهی برسند یا نه. آنها بالاخره بهترین بازیکنان دنیا هستند و حرف‌های جالبی برای گفتن خواهند داشت.

چرا علاقه داری با یژمان جمشیدی صحبت کنی؟

پژمان بمب خنده و روحیه است. من از افراد شادی مثل او انرژی می‌گیرم و دوست دارم که با هم گفتگو داشته باشیم تا پای صحبت‌هایش بنشینم.

به نظرت چه زمانی غلبه بر کرونا را جشن می‌گیریم؟

امیدوارم در سال 1400 دیگر تمام شود و این روند به پایان برسد. همه زیر فشار و اذیت هستند و امیدوارم که پایان پیدا کند و همه به خوبی و خوشی زندگی کنند.

به عنوان هم تیمی از حنیف عمران زاده خاطره‌ای داری؟

یادم است یک سفر به مکه رفته بودیم، آنجا برای نماز خواندن آماده شده بودیم که حنیف از همه سوال می‌کرد که قبله کدام طرف است! این برای همه جالب بود و شاید الان هم باورکردنی نباشد اما چنین سوالی داشت(باخنده.)

هاشم بیگ زاده به عنوان پدر رابطه خوبی با فرزندانش دارد؟

تمام سعی و تلاشم این بوده که به عنوان یک پدر رفتار درست و مناسبی داشته باشم. حالا نمی‌دانم که دقیقا چطور بوده و باید از بچه‌هایم سوال کنید که اینطور بوده یا نه.

اگر یک فوتبالیست خواستگار دختر هاشم بیگ زاده شود، جوابش چیست؟

من باید بیینم نظر دخترم چیست و نظری ندارم.

اگر جواب مثبت بود، از داماد فوتبالی تستی هم می‌گیرید؟

فقط تست اخلاق چون همه می‌دانیم که اخلاق مهمترین چیز است و انسان بدون اخلاق ارزشی ندارد.

تیم ملی به جام جهانی صعود می‌کند؟

شرایط خیلی سخت است. تیم خیلی خوبی داریم و باید از کادرفنی حمایت کنیم تا ببینیم دراگان اسکوچیچ و کادرفنی او چگونه می‌توانند تیم ملی را به جام جهانی برسانند. اسکوچیچ سرمربی است که با فوتبال ما آشنا بوده و باید منتظر بمانیم که ببینیم چه دستاوردی خواهد داشت.

تیم ملی فوتبال ایران استقلال تهران هاشم بیگ زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر