کد خبر: 1054027 A

مهاجم ایرانی پورتو به همراه تیمش مسیر جذابی در لیگ قهرمانان اروپا در پیش دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ساعتی پیش برگزار شد و تیم‌های حاضر در این مرحله رقیب خود را شناختند.

بر این اساس مقرر شد پورتو، نماینده پرتغال که در مرحله قبل شگفتی ساز شده بود و با حذف یوونتوس به جمع 8 تیم پایانی راه پیدا کرده در این دوره به مصاف چلسی، تیم پرستاره لیگ جزیره برود.

مهدی طارمی، مهاجم ایرانی پورتو که در دو بازی رفت و برگشت مقابل یوونتوس چهره خبرساز تیمش بود و با زدن گل، گرفتن پنالتی و اخراج شدن از سوی داور مسابقه از چهره‌های تاثیرگذار دو دیدار بود حالا همراه تیمش باید مقابل ستارگان چلسی قرار بگیرد و چالش سختی با مدافعان سرشناس چلسی داشته باشد که این موضوع هم برای خود طارمی و هم برای فوتبالدوستان ایرانی اتفاق جذابی است.

این پایان راه نیست و پورتو با مهاجم ایرانی‌اش فرصت این را دارند تا با عبور از سد چلسی بار دیگر یک حریف سرشناس را از پیش رو برداشته و در صورت این اتفاق یک تقابل جذاب تر در نیمه نهایی انتظار این تیم را می‌کشد و آنهم برنده دیدار لیورپول - رئال مادرید، دو تیم فینالیست دو دوره قبل است که در هر دو حالت اتفاق جذابی رقم خواهد خورد.

طارمی و یارانش این فرصت را دارند تا هم مقابل چلسی پر ستاره به میدان بروند و هم در صورت برتری شانس خود را برای تقابل با لیورپول یا رئال مادرید بیازمایند.

طارمی که توانسته خودش را به جمع ایرانیانی که در لیگ قهرمانان اروپا گل زنی کردند اضافه کند در صورت چنین تقابلی فرصت گلزنی به بزرگترین تیم‌های دنیا را دارد و چه بسا مثل یوونتوس موفق به باز کردن دروازه تیم های مذکور شود.

باید منتظر ماند و دید چه سرنوشتی در انتظار طارمی و یارانش است.

چلسی رئال مادرید لیورپول پورتو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر