کد خبر: 1054024 A

کاپیتان تیم ذوب آهن در مورد وضعیت خودش و تیمش در سال گذشته و برنامه های سال جدید صحبت کرد.

قاسم حدادی‌فر در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص شرایط تیم ذوب آهن در سال 99 اظهار داشت: واقعا ذوب آهن در سال 99 شرایط خیلی بدی را سپری کرد و اصلاً اوضاع تیم خوب نبود. هم هفته‌های مربوط به فصل قبل که نتوانستیم نتایج خوبی بگیریم و اشتباهات داوری هم از همان مقطع علیه ما شروع شد و در نهایت با توجه به اینکه تا هفته پایانی خطر سقوط را احساس می‌کردیم در نهایت با همت بچه ها و تلاش کادرفنی در لیگ ماندیم و هم امسال که از همان هفته اول دوباره درگیر اشتباهات داوری شدیم و شرایط برای تیم به گونه جالبی پیش نرفت. در کل سال 99 سال بدی برای ذوب آهن بود و امیدوارم در سال جدید شرایط بهتری را تجربه کنیم.

وی در مورد وضعیت کلی سال 99 هم گفت: از هر جهت بخواهیم حساب کنیم واقعاً سال بدی بود. درگیری ویروس کرونا و مشکلاتی که برای مردم به وجود آمد در کنار اینکه عزیزانی را از دست دادیم خصوصاً در بین اهالی فوتبال واقعاً اتفاقات بدی رقم زد و فکر می‌کنم حق مطلب را در مورد سال 99 خداداد عزیزی اخیراً در صحبت‌هایش به خوبی ادا کرد و بهترین توصیف را در مورد سال 99 به کار برد.

کاپیتان ذوب آهن در مورد اینکه قصد دارد در پایان فصل از فوتبال خداحافظی کند و بدین ترتیب سال جدید احتمالا سال پایانی فوتبال او خواهد بود هم توضیح داد: من چنین تصمیمی را ابتدای فصل گرفته بودم ولی هنوز همه چیز قطعی نیست و باید ببینم آخر فصل چه خواهد شد ولی این احتمال وجود دارد که سال 1400 آخرین سال فوتبالی من باشد و این موضوع واقعاً برایم سخت است.

حدادی‌فر درمورد انتظارش از سال جدید هم توضیح داد: امیدوارم در سال جدید این ویروس کرونا دست از سر ما بردارد و بتوانیم به زندگی معمولی و عادی برگردیم و مشکلاتی که مردم درگیرش هستند رفع شود و سال خوبی برای همه هموطنان آرزومندم.

لیگ برتر فوتبال ذوب آهن اصفهان قاسم حدادی‌فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر