کد خبر: 1053902 A

سپاهان با برتری مقابل تراکتور و 3 سهمیه در تیم منتخب هفته بهترین آمار را دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال ایران و هفته پایانی سال 99 هم به اتمام رسید و در این میان مثل هر هفته بازیکنانی بودند که در ترکیب تیم خود عملکرد خوبی داشته و در نتیجه بازی تاثیرگذار بودند. مطابق هر هفته تیمی منتخب از این نفرات تشکیل داده‌ایم:

 

دروازه‌بان: پیام نیازمند (سپاهان)

گلر سپاهان اگرچه روز خیلی پرچالشی مقابل تراکتور سپری نکرد ولی روی تک موقعیت‌های ایجاد شده هم هوشیار و مطمئن نشان داد و اوج کار او زمانی بود که بازی یک  بر صفر به سود سپاهان در جریان بود و او توانست پنالتی پیمان بابایی را مهار کند و در ادامه طلایی پوشان به گل دوم رسیدند. شاید اگر واکنش خوب نیازمند نبود و بازی یک - یک می‌شد در پایان پیروزی هم از چنگ سپاهان در آمده بود.

 

مدافع راست: حسین ساکی (صنعت نفت)

شاگردان پورموسوی مقابل شهر خودرو به تساوی بدون گل رضایت دادند و نتوانستند سه امتیاز این بازی مهم را به دست بیاورند ولی در این بازی کم رمق و بدون گل، ساکی عملکرد قابل قبولی داشت و در دفاع توانست برای تیمش مثمر ثمر باشد و بعضاً روی نفوذها هم عملکرد خوبی داشت تا در بین برترین های هفته جای بگیرد.

 

مدافع میانی: امیرمحمد هوشمند (آلومینیوم)

هوشمند در این فصل یکی از بازیکنان خوب آلومینیوم بوده و از مدافعان خوب حال حاضر لیگ برتر است که معمولاً عملکرد خوبی در ترکیب تیمش دارد. او در دیدار مقابل مس رفسنجان در کنار اینکه در دفاع کم نقص ظاهر شد و اجازه نفوذ به مهاجمان حریف را نداد، تک گل سه امتیازی تیمش را هم به ثمر رساند.

 

مدافع چپ: محمد نادری (استقلال)

نادری که در طول دوران حضورش در استقلال عملکرد پرنوسانی داشته، از زمان آمدن فرهاد مجیدی اوضاع بهتری پیدا کرده و در دیدار مقابل ماشین سازی در کنار بازی خوبی که داشت توانست یک گل هم برای تیمش به ثمر برساند و یکی از برترین های هفته هجدهم لقب بگیرد.

 

هافبک دفاعی: نیما انتظاری (نفت مسجد سلیمان)

اگرچه نفت مقابل پرسپولیس نتیجه را واگذار کرد ولی عملکرد خوبی برابر این تیم داشت و بازیکنان جوان نفت مقاومت جانانه‌ای برابر بازیکنان با تجربه سرخپوش تهرانی داشتند. نیما انتظاری که مرکز میدان را در کنترل داشت توانست با عملکرد خوب خودش بارها مانع بازیسازی هافبک های خلاق پرسپولیس شود و شاید اگر عملکرد خوب او نبود شکست سنگین تری در انتظار نفت بود.

 

هافبک هجومی: سروش رفیعی (سپاهان)

تبدیل به همان هافبک خلاق و فانتزی مورد نیاز ترکیب سپاهان شده و به قدری عملکردش خوب است که نویدکیا او را در نقش دوران بازی خودش در تیم معرفی می‌کند. رفیعی در دیدار با تراکتور عملکرد فوق العاده ای داشت و روی هر دو گل سپاهان نقش موثری ایفا کرد تا ستاره تیمش در این دیدار باشد.

 

هافبک هجومی: محمد امین درویشی (پیکان)

درویشی در دیدار این هفته پیکان مقابل ذوب آهن در کنار عملکرد خوبی که داشت و پاس هایی که بالاترین ضریب اطمینان را داشت، توانست از فرصت طلبی خودش استفاده کرده و تک گل بازی را به ثمر برساند و سه امتیاز مهم و حساس برای تیمش به ارمغان بیاورد تا در روزی که موقعیت چندانی روی دروازه دو تیم دیده نشد پیکان بتواند با دست پر از زمین خارج شود.

 

هافبک هجومی: محمود قائد رحمتی (نساجی)

اگر چه گل زدن و پیروز شدن مقابل تیمی مثل سایپا کار سختی است ولی نساجی که این روزها زیر نظر ساکت الهامی احیا شده است توانست از حداقل موقعیت های به دست آمده استفاده کند و عملکرد درخشان قائد رحمتی در این دیدار در کنار تک گل 3 امتیازی او این برتری را برای تیم قائمشهری رقم زد.

 

وینگر: مهدی ترابی (پرسپولیس)

برای درخشش در ترکیب پرسپولیس پس از بازگشت به این تیم نیاز به زمان نداشت و از همان اول شروع کرد به درخشیدن. ترابی هفته گذشته پاس گل داد و این هفته هم یک گل جالب توجه به ثمر رساند تا نقش موثری در برتری مقابل نفت مسجد سلیمان ایفا کند و نشان دهد ستاره پرسپولیس در نیم فصل دوم خود اوست.

 

وینگر: مهدی قایدی (استقلال)

درخشش قایدی در ترکیب استقلال اتفاق جدیدی نیست و او هر هفته نقش موثر خودش را در تیم ایفا می‌کند و حتی در روزهایی که استقلال خوب نبوده هم عملکرد قابل قبولی داشته است. قایدی مقابل ماشین سازی دو پاس گل داد تا بهترین بازیکن تیمش مقابل حریف تبریزی لقب بگیرد و 3 امتیاز مهم به حساب این تیم واریز شود.

 

مهاجم: سجاد شهباززاده (سپاهان)

درخشش در ترکیب سپاهان برای سجاد شهباززاده اتفاق عجیب و غریب و دور از انتظاری نیست و اگر هفته‌ای این بازیکن را در


بین برترین ها نبینیم و شاهد گلزنی او برای طلایی پوشان نباشیم باید تعجب کنیم. شهباززاده به یکه تازی خودش در جدول گلزنان ادامه می‌دهد و گل زیبایی هم به تراکتور زد که شروع برتری این تیم از آنجا رقم خورد.

 

lineup(3)

لیگ برتر فوتبال سپاهان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر