کد خبر: 1053822 A

مربی تیم فوتبال پدیده گفت: نمی‌توانیم بازیکن را به حال خود رها کنیم. باید جلوی این اتفاق را بگیریم و نمی‌گوییم کسی خودش را روی زمین بیندازد.

به گزارش ایلنا، در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر پدیده به تساوی بدون گل مقابل صنعت نفت آبادان رضایت داد.

در همین راستا محمد نوازی مربی پدیده اظهار داشت: به دو تیم خسته نباشید می‌گویم. پس از یک بازی خوب و پیش از سال جدید همه سلامت به خانه می‌روند که جای شکر دارد. از میزبانی صنعت نفت تشکر می‌کنم. شاید خیلی‌ها بگویند بازی یکطرفه بود، اما خیلی از نفرات خود را از دست داده بودیم و طبیعی بود. از بازیکنان تشکر می‌کنم و 95 دقیقه زحمت کشیدند. شاید اگر کمی باهوش بودیم، در ضدحملات می‌توانستیم به گل برسیم.

وی درخصوص اینکه بازیکنان پدیده در بسیاری از دقایق بازی روی زمین می‌افتادند و کادر پزشکی وارد زمین می‌شدند، عنوان کرد: این اتفاقات در برخی بازی‌ها پیش می‌آید و نمی‌توانیم بازیکن را به حال خود رها کنیم. دو هفته پیش هم علی نعمتی با بازیکن حریف سر به سر و پس از بیهوشی، به بیمارستان منتقل شد. باید جلوی این اتفاق را بگیریم و نمی‌گوییم کسی خودش را روی زمین بیندازد.

مربی شهر خودرو با بیان اینکه شاید صنعت نفت نیز این موضوع را در مشهد پیاده کند، خاطرنشان کرد: این طبیعت فوتبال است و اگر یک بازیکن خودش را روی زمین بیندازد، حق با شماست. بازیکن مطابق شرایط بازی ضربه خورده است و باید درمان شود.

نوازی در پاسخ به این پرسش که آیا اتلاف وقت از طریق مصدومیت بازیکنان، تاکتیک پدیده بوده یا خیر، تصریح کرد: خیر. چنین تاکتیکی نداشتیم. ما همیشه روی زمین فوتبال بازی کردیم. صنعت نفت در این مسابقه میزبان بود و ما میهمان بودیم که بازی در این شرایط سخت است. با تغییراتی که داشتیم، تیم ما خوب بازی کرد و توانستیم یک امتیاز بگیریم.

وی در این باره که پدیده در این مسابقه فرصت گلزنی چندانی نداشت، گفت: حریف هم موقعیت آنچنانی نداشت. خط دفاعی و کل بازیکنان ما زحمت کشیدند و یک امتیاز هم نتیجه آن بود.

لیگ برتر محمد نوازی مربی پدیده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر