کد خبر: 1053799 A

سرمربی تیم مس رفسنجان درباره تلاش این باشگاه برای جذب مدافع سابق پرسپولیس صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، محمد ربیعی در نشست خبری پس از بازی برابر آلومینیوم اراک درخصوص تلاش این باشگاه برای جذب محمد انصاری گفت: ما پریشب متوجه شدیم محمد انصاری قصد جدایی از پرسپولیس را دارد. دیروز متوجه شدیم او جدا شد و دیدیم 3-2 تیم هم خواهانش هستند. من هم به باشگاه اعلام کردم اگر فسخ قرارداد انصاری با پرسپولیس انجام شده، وارد مذاکره شوند.

او ادامه داد: فکر می‌کنم علی علیزاده به صورت تلفنی دیروز با او صحبت کرد و بعد شرایطی را مهیا کردند که انصاری برای مذاکره چون روز آخر نقل و انتقالات است امروز صبح به رفسنجان بیاید. او آمد اما هنوز به من نگفته‌اند با محمد به توافق رسیده‌اند یا نه، بله! من تشخیص دادم در بخش چپ دفاعی نیازمند ترمیم هستیم، همین طور که در بخش راست دفاعی با حسن جعفری توافق کردیم. او به دلیل این که مصدومیت داشت از اول یا دوم فروردین می‌تواند تمرینات تیمی را انجام بدهد.

سرمربی مس رفسنجان در این خصوص اضافه کرد: یعنی انصاری را برای دفاع چپ و حسن جعفری را برای دفاع راست انتخاب کردیم با علم بر این که می‌دانیم انصاری توانایی بازی در دفاع مرکزی را هم دارد. محمد انصاری جزو بازیکنان باشخصیت و با ادب است و با سابقه بین المللی به تیم ما اضافه خواهد شد.

ربیعی در پایان درباره این انتقال گفت: تا قبل از این که برای بازی بیاییم به من گفتند توافقات ضمنی انجام شده ولی قرار است الان زین‌دینی و علیزاده جواب قطعی را به من بدهند. چون امروز زمان آخر نقل و انتقالات است، باشگاه تلاش کرد با ضرب‌الاجل خیلی خوب روی این مسأله اقدام کند و از آنها تشکر می‌کنم. قطعا برای برنامه آینده‌ای که برای باشگاه مس رفسنجان برای دومین سال تدوین کردیم سعی می‌کنم از الان پایه‌ها و ریشه‌های قسمتی از آینده را بگذارم.

مس رفسنجان محمد انصاری محمد ربیعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر