کد خبر: 1053792 A

وحید امیری نسبت به میزبانی بحرین واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا، وحید امیری که در جدال مقابل نفت مسجدسلیمان موفق به گلزنی شده بود درباره برتری در این بازی گفت: ابتدا باید به همه هواداران بابت این سه امتیاز تبریک بگویم. بازی سختی بود. تیمی جوان و باانگیزه برابر ما قرار گرفته بودند و شرایط کسب نتیجه برای ما سخت بود. امروز نفت مسجدسلیمان یک سورپرایز برای ما بود و بازی خوبی انجام دادند. خدا را شکر که سه امتیاز را کسب کردیم و به هواداران هدیه می دهیم.

وی که شادی گل جالبی بعد از پاس گل شهریار مغانلو برای تشکر از هم تیمی اش با بوسه بر استوک وی به جا گذاشته بود درباره آن با صحنه ای که مهدوی کیا در بوندسلیگا آلمان شکل داده بود گفت: آقای مهدوی کیا خیلی بزرگ هستند و ما حالا حالا باید تلاش کنیم تا به ایشان برسیم.

امیری درباره میزبانی هند از پرسپولیس در آسیا گفت: مسلما سخت است. با توجه به اینکه در چهار دوره اخیر نتایج خوبی کسب کرده ما می توانستیم میزبانی را بگیریم اما متاسفانه لابی ما در آسیا کم است. این چیزی از ارزش های پرسپولیس و ایران کم نمی کند و ما تلاش می کنیم تا عملکرد خوبی ثبت کنیم.

وی درباره حضور در بحرین با تیم ملی برای میزبانی ادامه مسابقات انتخابی جام جهانی گفت: خیلی سخت تر است. در بازی قبلی که در بحرین حاضر شده بودیم اینقدر شرایط را برای ما سخت کرده بودند که تمرکز را کم کردند. ورود ما را به ورزشگاه امنیتی کردند و تمام وسائل و چمدان های ما را بازرسی کردند. تمام شرایط را فراهم می کنند تا ایران به جام جهانی راه پیدا نکند اما به نظرم کور خواندند و تیمی که ایران دارد شایستگی حضور در این رقابت را دارد.

پرسپولیس لیگ برتر پرسپولیس تهران وحید امیری لیگ خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر