کد خبر: 1053783 A

سیامک نعمتی در خصوص بازی پرسپولیس با نفت مسجد سلیمان توضیح داد.

به گزارش ایلنا، سیامک نعمتی در پایان دیدار برابر نفت مسجدسلیمان درباره این بازی گفت: نفت مسجدسلیمان تیم دونده و سختکوشی بود. خدا را شکر دو گل زدیم و با صدرنشینی سال را تمام کنیم. ما صدر جدول را حفظ کردیم و سال خوبی برای ما بود و به قهرمانی لیگ رسیدیم، فینال آسیا رفتیم و عناوین خوبی کسب کردیم و امیدوارم در سال 1400 هم با قهرمانی کار را دنبال کنیم.

وی درباره میزبانی هند از این تیم در لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما در قطر حاضر بودیم و صادقانه بگویم که ما یک درصد شرایط میزبانی را هم نداشتیم. خیلی دوست داشتیم که میزبانی را کسب کنیم. فکر کردیم با حضور در فینال آسیا میزبانی را کسب کنیم. هند اولین حضورش در لیگ قهرمانان را تجربه می کند و میزبانی را هم گرفتند.

بازیکن اخراجی پرسپولیس در این بازی درباره دریافت دو کارت زرد خود نیز گفت: من صحنه ها را دیدم و فکر می کنم داور می توانست روی هر دو صحنه کارت ندهد یا اینکه حداقل یکی از آنها مستحق کارت بود. نمی دانم چرا کارت قرمز داد و ایشان حتما صحنه را ببیند و فکر کنم اشتباهی مرا اخراج کرد. 

نعمتی درباره دریافتی مطالبات در آستانه سال نو گفت: یک بخشی واریز شد و از مدیریت باشگاه تشکر می کنیم اما خیلی نسبت به دریافتی عقب هستیم و امیدوارم رفته رفته بهتر شود.

پرسپولیس پرسپولیس تهران سیامک نعمتی لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر