کد خبر: 1053501 A

لیگ قهرمانان اروپا؛

بایرن مونیخ موفق شد در خانه با دو گل لاتزیو را مغلوب کند.

به گزارش ایلنا، بایرن مونیخ که در بازی رفت و در ایتالیا به برتری پرگل 1-4 دست یافته بود، امشب در خانه کار دشواری برابر لاتزیو نداشت و با کسب برتری 1-2 با اقتدار راهی دور بعدی شد.

لاتزیو بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه هشتم و روی همکاری کورئا و موریگی می توانست گل اول را به ثمر برساند، اما ضربه کورئا دقیق نبود و از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه 13 لروی سانه از سمت راست حرکت کرده و به عمق زد، اما ضربه زمینی او دقیق نبود و با اختلاف کمی از کنار دروازه لاتزیو راهی بیرون زمین شد.

دقایقی بعد و روی ارسال لوییس آلبرتو از سمت چپ بود که لاتزیو صاحب موقعیت خوبی برای گلزنی شد، اما ضربه سر سرگی میلینکویچ ساویچ به مدافعان بایرن مونیخ برخورد کرد.

اما در دقیقه 31 موریگی در محوطه جریمه لاتزیو لئون گورتزکا را متوقف کرد تا بایرن مونیخ صاحب یک ضربه پنالتی شود. رابرت لواندوفسکی پشت توپ قرار گرفت و مطابق انتظار دروازه لاتزیو را باز کرد تا بایرن مونیخ از حریف خود پیش افتد.

در ادامه جریان مسابقه آرام شده و بایرن مونیخ به خوبی بازی را اداره کرد تا نیمه نخست کم هیجان با یک گل به سود این تیم به اتمام برسد.

بایرن بازی را بهتر شروع کرد و در همان لحظات ابتدایی نیمه دوم رابرت لواندوفسکی می توانست از فاصله ای نزدیک برتری تیمش را دو برابر کند، اما ضربه او با عکس العمی خوب رینا همراه شد. در دقیقه 60 و روی حرکت خوب لروی سانه بود که بایرن مونیخ باز هم صاحب فرصت گلزنی شد، اما پارولو اجازه نداد لواندوفسکی برای دومین بار دروازه را باز کند.

در دقیقه 67 رابرت لواندوفسکی در محوطه لاتزیو صاحب بهترین فرصت برای زدن گل دوم شد، اما ستاره لهستانی بدشانس بود و ضربه اش به دیرک دروازه برخورد کرد.

اما در دقیقه 74 بایرن مونیخ به گل دوم دست یافت. روی پاس تماشایی داوید آلابا، اریک چوپوموتینگ در موقعیتی تک به تک قرار گرفته و با یک ضربه دقیق موفق به زدن گل دوم تیمش شد.

اما در دقیقه 83 و روی ارسال کورئا از روی یک ضربه ایستگاهی و از سمت چپ بود که مارکو پارولو پیش تاخته موفق شد با ضربه سر دروازه بایرن مونیخ را باز کرده و اختلاف را به حداقل برساند. در ادامه اتفاقی رخ نداد و بایرن 1-2 لاتزیو را شکست داد.

بایرن مونیخ لاتزیو لیگ قهرمان اروپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر