کد خبر: 1053440 A

سرمربی تیم ماشین سازی تبریز می‌گوید تیمش به دلیل اشتباهات نتیجه بازی برابر استقلال را واگذار کرد.

به گزارش ایلنا، محمد سعید اخباری پس از شکست بازیکنانش در مصاف با استقلال تهران اظهار داشت: بازی با استقلال متفاوت از همه بازی‌هاست من زمانی نداشتم با بازیکنان تمرینی داشته باشم. متأسفانه امروز بازی را واگذار کردیم، علیرغم اینکه نمایش بدی هم نداشتیم و بیشتر روی اشتباهات خودمان گل خوردیم.

او ادامه داد: بازیکنان جدیدی که اضافه شده‌اند با تفکرات مربیان قبلی اضافه شده‌اند و من هم شناختی از آنها نداشتم، طبیعتاً از عملکرد آنها رضایت نداشتم. متاسفانه لیست تیم هم پر شده است و با آمدن من فقط توانستیم محمد ابراهیمی را جذب کنیم. ما نیاز داریم بازیکن جذب کنیم و امشب در این باره جلسه داریم.

اخباری درباره بی برنامه بودن ماشین سازی اظهار داشت: برنامه اینکه تمرین کنیم و تا جایی که می‌توانیم یار جذب کنیم، متاسفانه من در دو مقطعی به این تیم آمدم که نقل و انتقالات تمام شده بود. هم ابتدای فصل که تیم با تفکرات یک سرمربی دیگر بسته شده بود و هم الان که از من خواستند به تیم برگردم و کمک کنم. الان هم از این نقل و انتقالات یک روز مانده و لیست هم پُر شده است. این بدون تمرکز بودن را از نفرات قبلی بپرسید و من هم یک روز است که به تیم اضافه شده‌ام و نمی‌دانم که چه جوابی به این سوال بدهم. در یک روز نه می‌شد تمرین کنیم و نه می‌توانستیم چیزی اضافه کنیم. من فقط توانستم بحران شکستی که برابر فولاد خوزستان و ذوب آهن اصفهان را از بین ببریم. سعی دارم با تمرین، کار و جذب بازیکن این شرایط را بهتر کنم.

استقلال تهران نشست خبری ماشین سازی تبریز محمد سعید اخباری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر