کد خبر: 1053431 A

سرمربی ذوب آهن در مورد شکست مقابل پیکان در بازی امروز صحبت کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، مجتبی حسینی در نشست خبری پس از بازی مقابل پیکان اظهار داشت: همانطور که دیدید بازی پایاپایی داشتیم و قبل از اینکه گل را بخوریم یک شوت استثنایی از سوی بازیکنان آنها به ثمر رسید و بعد از گل دیگر موقعیتی نداشتند و عقب نشستند و همه حفره‌ها را بستند و ما هم سعی داشتیم در این دقایق فشار بیشتری روی تیم حریف بیاوریم و در مجموع در روزی که خلق موقعیت روی دروازه‌ها به آن شکل اتفاق نیافتاد آنها توانستند از اشتباه ما استفاده کرده و بازی را با پیروزی به پایان برسانند.

وی با اشاره به اعتراض به عملکرد داور گفت: به هر شکل دیدید که مهاجم آنه با بی‌احتیاطی باعث شد گلر یک خودمان را از دست بدهیم و یک تعویض اجباری داشته باشیم و من نمی‌دانم چرا داور به سادگی از کنار این صحنه گذشته و بازیکن حریف باید تنبیه می‌شد. دوست ندارم زیاد در مورد داوری صحبت کنم ولی حرکت غیر محتاطانه بازیکن حریف به ما ضربه زد و روی بازی تاثیر گذار بود.

سرمربی ذوب آهن در مورد اینکه از داشته هایش در ذوب آهن رضایت دارد یا نه، توضیح داد: به هر حال هنر ما این است که از همین داشته‌هایمان به نحو احسن استفاده کنیم و بهترین نتایج ممکن را کسب کنیم و به نظرم الان وقت قر زدن در مورد تیمی که بسته شده و بازیکنان جذب شده نیست. در نیم فصل جذب بازیکن بسیار دشوار است و تیم‌ها بازیکنان خوب خود را از دست نمی‌دهند و داشته‌های ما همین نفرات است و باید بهترین استفاده را از آنها ببریم.

لیگ برتر فوتبال ذوب آهن اصفهان مجتبی حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر