کد خبر: 1053319 A

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان در نشست خبری پیش از دیدار برابر پرسپولیس تهران شرکت کرد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

داریوش یزدی در نشست خبری پیش از رویارویی شاگردانش با پرسپولیس تهران اظهار داشت: ابتدا اعیاد شعبانیه را به مسلمانان جهان تبریک گفته و پیشاپیش سال نو و عید باستانی را به مردم ایران تبریک می گویم. با تیم قابل احترامی بازی داریم که از لحاظ کیفی در بخش بازیکنان و کادرفنی وضعیت خوبی دارد اما نقاط ضعف و قوتی دارد که روی آنها در طول هفته کار کردیم. دنبال این هستیم از شرایط فنی و کیفیت پرسپولیس در طول بازی جلوگیری کنیم. روی نقاط ضعف حریف کار کرده‌ایم تا بتوانیم از آنها استفاده کرده و دیداری را برای به نمایش بگذاریم که همگان از نفت مسجدسلیمان انتظار دارند.

او درباره مسائل پیرامون تیمش گفت: نمی‌خواهم برخی مسائل را باز کنم اما نفت مسجدسلیمان از لحاظ فنی تیم خوبی است. بازیکنانی داریم که با کیفیت هستند و با جان و دل کار می‌کنند. در نیم فصل اول هم نمایش‌های خوبی به نسبت داشتند. اکنون هم در دو بازی اخیر خود کیفیت‌شان را تا حدودی نشان دادند، اما بازی سوم مقابل پرسپولیس با دو دیدار قبلی ما متفاوت است. 

یزدی درخصوص پرسپولیس اضافه کرد: با تیمی بازی داریم که از دو حریف قبلی نفت قابلیت‌های بیشتری دارند،‌ برای لحظه لحظه این مسابقه برنامه داریم و امیدواریم بتوانیم آنها را عملیاتی کنیم. همان گونه که در بازی‌های قبلی چنین اتفاقی رخ داد. دنبال این هستیم که شایستگی که نزد بازیکنان نفت وجود دارد در بازی فردا به نمایش بگذاریم.

او درخصوص عدم پیروزی طی 6 هفته اخیر عنوان کرد: همین که توانستیم در فاز دفاعی عملکرد خوبی داشته و کم گل بخوریم برای ما امتیاز مثبتی است. این موضوع انگیزه را در تیم ما حفظ کرده اما مترصد یک برد هستیم و این اتفاق قطعا خواهد افتاد. نفت مسجدسلیمان تیم با کفیفیت و توانمندی است، مقابل سایپا هم نشان دادیم با وجود خوب دفاع کردن می‌توانیم روز دروازه حریف هم موقعیت به وجود بیاوریم. اگر بچه‌های ما در بخش جلو خوب  عمل می‌کردند می‌توانستیم مقابل سایپا برنده باشیم. این انگیزه در تیم ما وجود دارد و به دنبال این هستیم از نقاط ضعف حریف استفاده کرده و روند نبردن‌های خود را تغییر بدهیم. امیدواریم بتوانیم برد را مقابل پرسپولیس به ارمغان بیاوریم.

یزدی در باره اینکه آیا نفت مسجدسلیمان قابلیت پیروزی مقابل پرسپولیس را دارد یا خیر هم گفت: اصلا هیچ چیزی در فوتبال قابل پیش بینی نیست. تیم پرسپولیس را حریف خوبی می‌دانیم اما این امر به این معنی نیست که خود را از پیش بازنده بدانیم. قطعا به دنبال برد در خانه حریف هستیم اما اگر این اتفاق هم رخ ندهد می‌خواهیم حداقل امتیاز را برای خودمان به دست بیاوریم. در پایان سال هستیم و می‌خواهیم با خوشحالی آخرین سال را به اتمام برسانیم تا بتوانیم در ادامه فصل و وقتی که لیگ تعطیل است، دستورات تاکتیکی را با استفاده از فرصت بیشتر انجام بدهیم و در بازی‌های بعدی در سطحی باشیم که خودمان از نفت انتظار داریم. انتظار ما بیشتر از آن چیزی است که نفت در دو بازی اخیرش به نمایش گذاشته است. به بازیکنان و مجموعه تیمی نفت مسجدسلیمان ایمان داریم و مدیریت هم برای رفع کم و کاستی‌ها تلاش می‌کند. 

سرمربی نفت مسجدسلیمان درباره غایبان تیمش برای بازی فردا گفت: مهدی ایزدی را به دلیل مصدومیت در دیدار جام حذفی در اختیار نداریم، اما سایر نفراتمان تقریبا برای دیدار فردا آماده هستند و امیدواریم نمایش خوبی داشته باشیم. 

یزدی درخصوص برنامه‌های نقل و انتقالاتی تیمش گفت: همگان می‌دانند پنجره نقل و انتقالات نفت بسته بود و الان هم نمی‌دانم صد درصد باز شده یا نه، اما همین الان که با شما حرف می‌زنم 3 بازیکن به مجموعه نفت مسجدسلیمان اضافه شده‌اند و تا فردا هم 2 بازیکن دیگر هم به تیم ما اضافه خواهند شد. از روز اول به باشگاه لیست دادیم اما می‌دانید نفت مسجدسلیمان باشگاه کم بضاعتی است و مسئولان آن به دلیل مسائل مالی نتوانستند بازیکنانی که در دو لیست ابتدایی من بودند جذب کنند. با این وجود ناراضی نیستم زیرا می‌دانم بازیکنانی که اکنون در نفت حضور دارند شاید در ابتدای فصل کسی آنها را نمی‌شناخت، همچنین شاید اگر بازیکنانی که اکنون جذب کرده‌ایم کسی نشناسد اما در نیم فصل دوم با همین نفرات نمایش‌های خوبی خواهیم داشت. 

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان درباره تمدید مجوز تیم‌داری باشگاه مسجدسلیمان گفت: در این مورد من نمی‌توانم بحث کنم و صحبتی داشته باشم. بهتر است در باره مسائل فنی حرف بزنم. سال 99 برای تمام دنیا به ویژه فوتبال خوب نبود زیرا هوادارانی که شور و نشاط در ورزشگاه ایجاد کرده و برای خودشان و بازیکنان لذت ایجاد می‌کردند شاهد نبودیم. امیدواریم در سال 1400 اتفاق‌های خیلی خوب بیفتد و با ریشه کن شدن کرونا بتوانیم بار دیگر هواداران نفت مسجدسلیمان را در سال 1400 در ورزشگاه ببینیم.

نفت مسجد سلیمان پرسپولیس تهران داریوش یزدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر