کد خبر: 1053045 A

وینگر تیم سپاهان در مورد شرایط این تیم و بازی با تراکتور صحبت کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، محمدرضا خلعتبری در خصوص پیروزی سپاهان مقابل مس رفسنجان در جام حذفی اظهار داشت: از قبل می‌دانستیم بازی سختی داریم و مس رفسنجان از تیم‌های خوب لیگ برتر است که در نیم فصل هم چند بازیکن خوب به خدمت گرفته و قدرتمندتر از قبل شده است. از طرفی جام حذفی شرایطش با لیگ فرق می‌کند و برای همین باید بیشتر مراقب می‌بودیم و از همین رو به خوبی می‌دانستیم چه کار دشواری در پیش داریم ولی به امید خدا با عملکرد قابل قبولی که داشتیم و با توجه به تاکتیک‌های کادرفنی توانستیم به برتری برسیم و به مرحله بعدی صعود کنیم.

وی در مورد بازی مقابل تراکتور در لیگ برتر هم گفت: بازی خیلی سختی داریم و تراکتور از تیم‌های خوب لیگ برتر است و همیشه بازی‌های ما مقابل آنها جذاب بوده است و فکر می‌کنم این بازی هم دیدار تماشاگرپسندی از آب در بیاید. آنها بازیکنان و کادرفنی خوبی دارند ولی ما با توجه به شرایط‌مان در جدول نیاز به 3 امتیاز این بازی داریم و با توجه به استفاده از امتیاز میزبانی به چیزی جز برد فکر نمی‌کنیم.

وینگر سپاهان در رابطه با جذب احسان حاج صفی هم توضیح داد: احسان حاج صفی بازیکن خود سپاهان است و از این تیم به فوتبال ایران معرفی شده و به تیم ملی رسیده و لژیونر شده است و او بازیکن جدیدی به حساب نمی‌آید و به نوعی به خانه خودش برگشته است و بازگشت او را به فال نیک می‌گیریم و با او بدون شک قدرت مضاعفی پیدا خواهیم کرد و در راه قهرمانی می‌تواند به تیم ما کمک کند.

لیگ برتر فوتبال سپاهان اصفهان محمدرضا خلعتبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر