کد خبر: 1053036 A

پیشکسوت استقلال تهران می گوید انتخاب مجیدی از سوی باشگاه درست بود و او می‌تواند به همراه این تیم به موفقیت برسد.

به گزارش ایلنا، حسن روشن پیشکسوت استقلال تهران می‌گوید با حضور فرهاد مجیدی این تیم می‌تواند در مسابقات پیش رو به اتحاد بیشتری دست پیدا کند و روز به روز به اهداف مدنظر نزدیک شود.

وضعیت استقلال چطور است؟

آبی پوشان از ابتدای فصل تا به الان تغییرات زیادی داشته‌اند. عمده ترین تغییرات آنها استعفای محمود فکری و جانشینی فرهاد مجیدی است. استقلال با محمود فکری بد نتیجه نگرفت اما در چند بازی آخر نتایجی رقم خورد که برای هواداران راضی کننده نبود و فشار آنها باعث شد تا مدیران استقلال و محمود فکری به این نتیجه برسند که قطع همکاری کنند. بعد از برکناری فکری، مجیدی هدایت آبی پوشان را برعهده گرفت. او با توجه به شناختی که از استقلال داشت گزینه خوبی بود و توانست در دو بازی گذشته دو پیروزی حساس به دست بیاورد و حالا باید ببینیم روز چهارشنبه مقابل ماشین سازی چه نتیجه‌ای کسب می‌کند؟

انتقادات از کادرفنی فعلا پابرجاست؟

هر مربی‌ تفکرات خاص خودش را دارد. شاید از نظر من استقلال به یک بازیکن نیاز داشته باشد اما از نظر سرمربی چنین چیزی نباشد. بنابراین تصمیم گیرنده اصلی فرهاد مجیدی و کادر فنی او است و آنها می‌دانند که تیم در چه پستی به بازیکن نیاز دارد. بالاخره فکری هم تفکرات خودش را داشت اما نتوانست موفق شود. یک روز شانس با شما یار است و روز دیگر بدشانس هستیم. فکر می‌کنم محمود فکری هم یا بدشانس بود یا مشاوران به او غلط مشاوره دادند.

با نظر مجیدیدانشگر از ترکیب تیم کنار گذاشته شده است.

بازیکنان باید بدانند جایگاهشان کجاست.  در دوره ما وقتی که خیلی جوان بودیم حتی اجازه به خود نمی‌دادیم حرف بزنیم و وقتی هم که در استقلال رشد کرده و تجربه کسب کردیم سعی کردیم الگوی جوانان باشیم. بنابراین کار مجیدی را پسندیدم و اعتقاد دارم او بهترین رفتار را انجام داد.

بازی با ماشین سازی را چطور ارزیابی می‌کنید؟

با توجه به نفراتی که مجیدی در اختیار دارد چه ماشین سازی و چه هر تیم دیگر برابر آبی پوشان قرار بگیرد محکوم به شکست است. استقلال بازی سختی نخواهد داشت و برنده این دیدار خواهد بود. استقلال با تغییر کادر فنی روبرو شده است و فرهاد مجیدی در این مدت نتوانسته کار خاصی انجام دهد او فقط از نظر روحی روانی تیم را آماده دو بازی اخیر کرد. به طور حتم از دو هفته آینده می‌توان درباره تیم فرهاد مجیدی قضاوت کرد و تاثیرات او را از نظر فنی در استقلال مشاهده کرد. استقلال در لیگ برتر نیز مدعی قهرمانی است و می‌تواند با کسب نتایج قابل قبول در هفته‌های آینده صدر جدول را به نام خود ثبت کند.

استقلال حسن روشن لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر