کد خبر: 1052944 A

سرمربی تیم والیبال فولاد سیرجان گفت: شاید ستاره‌ها خیلی ارزشمند باشند؛ اما امروز دیدم که تیمی قهرمان شد که خیلی کار کرده بود.

به گزارش ایلنا، محمدرضا تندروان پس از پیروزی 3 بر یک مقابل شهرداری ارومیه و کسب عنوان قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور اظهار داشت: قهرمانی خیلی دلچسب است. این قهرمانی را به شاگردانم تبریک می‌گویم که 9 ماه با جان و دل در خدمت بودند و در تمام شرایط از هیچ چیزی گله نکردند.

وی ادامه داد: ایمان داشتم که می‌توانیم موفق باشیم. قبل از شروع لیگ برای خودمان هدفگذاری کرده بودیم و هدف‌مان هم کسب عنوان قهرمانی بود. در این مدت خیلی از کارشناسان شاید ما را در جمع 8 تیم برتر هم نمی‌دیدند؛ اما به ورزش ایران یک نکته مهم ثابت شد. ورزش ایران از این به بعد احترام زیادی به کار کردن خواهد گذاشت.

سرمربی تیم والیبال فولاد سیرجان خاطرنشان کرد: شاید ستاره‌ها خیلی ارزشمند باشند؛ اما امروز دیدم که تیمی قهرمان شد که خیلی کار کرده بود. کار گروهی حلقه گمشده ورزش ایران است و شاید دیگر ستاره‌ها تاثیر قبلی را نداشته باشند. در پایان می‌خواهم یادی کنم از رضا ابراهیمی، دوست و مربی ارزشمند والیبال کشور که سالگردش هم بود.

رضا تندروان سرمربی تیم والیبال فولاد سیرجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر