کد خبر: 1052787 A

سرمربی تیم ماشین سازی گفت: فردا با تیمی بازی داریم که سبک بازی آن‌ها نسبت به قبل متحول شده است.

به گزارش ایلنا، سعید اخباری در نشست خبری پیش از دیدار مقابل استقلال تهران گفت: این مسابقه برای هر دو تیم اهمیت زیادی دارد چون یک تیم برای فرار از سقوط کار می‌کند و یک تیم هم برای صعود تلاش می‌کند. در بازی‌هایی که پخش مستقیم دارد شرایط روحی روانی متفاوتی را ایجاد می‌کند و ما فردا به هر حال با تیمی بازی داریم که سبک بازی آنها نسبت به قبل متحول شده است.

او درباره استقلال گفت: خیلی توپ را خوب می‌چرخانند، بازیکنان خیلی خوب و کادرفنی فوق العاده دارند.

سرمربی ماشین سازی درخصوص بازگشت دوباره به نیمکت این تیم گفت: من امروز به مجموعه تیم ماشین سازی ملحق شدم و یک مقدار از لحاظ روحی روانی بازیکنان ما دچار یک آسیبی شدند، در این دو سه بازی اخیر، در جام حذفی بعد از دو باخت متوالی، تلاش می‌کنیم از نظر روحی روانی با آنها صحبت کنیم و امیدواریم که بتوانیم خوب ریکاوری کنیم و برای بازی خیلی خوب آماده شوند. همانطور که در نیم فصل اول نتایج خوبی دریافت کردیم، از لحاظ سبک فوتبالی و استایل بازی دوباره برگردیم و این پتانسیل را بچه‌ها دارند و امیدواریم فردا هم اینگونه استارت بخورد.

اخباری درباره محرومان و مصدومان تیمش گفت:  مصدوم که زیاد داریم و باید بررسی کنیم که ببینیم از کدام آنها می‌توانیم استفاده کنیم. محروم هم داریم که باید وضعیت را بررسی کنیم.

سعید اخباری محمد سعید اخباری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر