کد خبر: 1050972 A

اتوبوس حامل بازیکنان و عوامل کادرفنی تیم شهرداری نوشهر درگیر حادثه سقوط بهمن شد که در این حادثه یک نفر جان باخت و 19 نفر مصدوم شدند.

به گزارش ایلنا، بامداد امروز در پیچ سرهنگ جاده چالوس، بهمنی از برف به اتوبوس حامل تیم فوتبال شهرداری نوشهر برخورد کرد و باعث واژگونی اتوبوس و سقوط آن از ارتفاع حاشیه جاده به پایین شد. این حادثه باعث فوت یک نفر و مصدومیت ۱۹ نفر از سرنشینان اتوبوس شد.

گفتنی است تیم شهرداری نوشهر یکی از تیم های حاضر درمرحله دوم لیگ 3 است که در روزهای اخیر برای برپایی اردوی تدارکاتی و هم چنین انجام چند بازی دوستانه با تیم های سایپا و بادران به تهران سفر کرده بود که در بازگشت به نوشهر دچار چنین حادثه ای شد. هدایت این تیم بر عهده محسن بنگر بازیکن سابق تیم های سپاهان و پرسپولیس است.

هنوز در خبرها مشخص نشده کسی که دار فانی را وداع گفته از بازیکنان یا کادر فنی یا مدیریتی تیم بوده است. اما با توجه به مصدومیت 19 نفر به نظر می رسد بازیکنان تیم شهرداری نوشهر به دلیل سقوط اتوبوس با پایین جاده دچار مصدومیت های جدی شده اند. این در حالی است که این تیم آماده می شد تا بازی های خود را از فروردین ماه برگزار کند.

محسن بنگر شهرداری نوشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر