کد خبر: 1050600 A

کاپیتان تیم استقلال پس از برتری برابر پیکان تهران پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، وریا غفوری پس از برتری مقابل پیکان به خبرنگاران گفت: بازی تیم ما اصلا راضی نبودیم و باید کار کنیم که بهتر شویم.

استقلال از نظرفنی ضعیف است؟ من فکر می‌کنم که یک مقدار از نظر بدنی مشکل داریم و باید کار کنیم و بازیکنان بهتر تمرکز کنیم. سرمان را پایین بیندازیم و تلاش‌مان را بکنیم که به امید خدا تیم‌مان را بهتر کنیم.

دانشگر چرا ناراحت بود؟ کاپیتان استقلال در این خصوص گفت: نه، اتفاق خاصی نبود. گفتم که همه ناراحت بودیم چون شکل بازی در نیمه اول طوری بود که دو بر صفر از رختکن خارج شدیم و در نیمه دوم بازی خوبی انجام ندادیم که بچه ها ناراحت شدند.

در جریان بازی درگیری لفظی بین دانشگر و اسماعیلی رخ داد. غفوری در این باره گفت: بله، این اتفاق طبیعی است، در بازی بعضی اوقات بازیکنان با یکدیگر جروبحث می‌کنند که تمام شد و اتفاق خاصی رخ نداد. 

استقلال با مجیدی شرایط آرمانی پیدا کرده است. وریا غفوری در این خصوص همینطور گفت: ما باید وظیفه مان را انجام بدهیم و مربیان هم کار خودشان را می‌کنند. مربیان تازه اضافه شده‌اند و باید زمان بدهیم تفکرات‌‎شان را در زمین جا بیندازند. ما هم به امید خدا بتوانیم بهتر کار کنیم و آماده تر از نظر بدنی شویم تا شرایط تیم به صورت کلی بهتر شود.

مشکلات برطرف شده است؟ بازیکن استقلال گفت: مشکلات در حال حل شدن است، مدیریت تلاش خودش را می‌کند که یک آرامشی در تیم حاکم شود و تیم به ثبات برسد.

استقلال تهران پیکان تهران وریا غفوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر