کد خبر: 1050598 A

بازیکن تیم استقلال گفت: با پرتاب‌های اوت پیکان، ناخودآگاه تیم را به عقب می‌کشاند و این باعث می‌شود تیم 50 - 60 متر عقب برود و بازی سختی در پیش داشته باشد.

به گزارش ایلنا، استقلال در چارچوب جام حذفی با نتیجه دو بر یک از سد پیکان عبور کرد تا مجیدی در دومین مسابقه خود روی نیمکت آبی‌پوشان پیروز باشد.

در همین راستا آرش رضاوند در پایان دیدار تیم استقلال و پیکان اظهار داشت: توانستیم در بازی جام حذفی پیروز شویم. باید تمرین کنیم و بهتر شویم تا بتوانیم قاطع‌تر پیروز شویم.

رضاوند در رابطه با عملکرد تیمش در این بازی گفت: شرایط بهتر شده است. می‌توانیم خیلی بهتر از این باشیم. هواداران از ما توقع دارند و باید هم عملکرد بهتری داشته باشیم. ما باید در بدترین روزها هم ببریم. 

بازیکن تیم فوتبال باشگاه استقلال افزود: کادر فنی جدید نیاز به زمان دارد. یک هفته از حضورشان می‌گذرد. فاصله بازی‌ها خیلی کم است و باید به شرایطی برسیم که هواداران هم از این موضوع راضی باشند. مهم برای ما در این دیدار این بود که پیروز شدیم. 

رضاوند با اشاره به پرتاب اوت‌های پیکان تاکید کرد: بازی با پیکان خیلی سخت است. با پرتاب‌های اوت ناخودآگاه تیم را به عقب می‌کشاند و این باعث می‌شود تیم 50 - 60 متر عقب برود و بازی سختی در پیش داشته باشد.

استقلال جام حذفی آرش رضاوند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر