کد خبر: 1050586 A

سرمربی تیم پیکان تهران در نشست خبری درباره بازی با استقلال تهران صحبت کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، مهدی تارتار در نشست خبری پس از دیدار مقابل استقلال تهران اظهار داشت: عید سعید مبعث را به همه مسلمانان تبریک عرض می‌کنم. در رابطه با بازی باید بگویم که زیبا بود و هر دو تیم برای برد وارد زمین شدند. تهاجمی کار را آغاز کردند. خوب شروع کردیم اما متاسفانه صحنه پنالتی به وجود آمد که یک مقدار ما به هر حال روی آن شک داشتیم. صحبتی که با کارشناسان داشتم مدافع ما جلوتر از شیخ بوده و صحنه می توانست پنالتی نباشد.

او ادامه داد: امیدوارم داور اشتباه نکرده باشد چون با آن پنالتی کار ما بهم ریخت. تفکراتی که در نیمه اول داشتیم به هر حال بهم ریخت. در ادامه بدتر این بود که ما گل دوم را دریافت کردیم. در حذفی یک گل قابل جبران است اما با اختلاف دو گل کار ما سخت شد. اگر زود به گل می رسیدیم می شد گل دوم را بزنیم اما در نیمه دم یک مقدار کم شانس بودیم و دقت کمی داشتیم. تیم جوانی داشتیم ضمن اینکه استقلال موقعیت خوبی داشت و بازیکنان ما فداکارانه دفع کردند. بازی سنگینی بود و هدف گذاری ما بیشتر برای لیگ برتر است. بازی تدارکاتی خیلی خوب بود که تیم مان را برای بازی لیگ آماده نگه داریم.

تارتار در پاسخ به این سوال که بازی مقابل تیم مجیدی سخت‌تر بود یا تیم فکری، گفت: هر دو مربی از مربیان جوان و قابل اخترام هستند. اظهار نظری در این رابطه نمیکنم چون از همکاران ما هستند و قضاوت را به کارشناسان و هواداران می سپارم.

او همینطور درباره استفاده از بازیکنان جوان در ترکیب اصلی این تیم گفت: دستاورد بزرگی است و بارها گفته‌ام. ما مانند برخی این مسئله را در بوق و کرنا نمی‌کنیم. جوانی که خوب است را بازی می‌دهیم و خوب هم نتیجه می‌گیریم. برای ما امیدوار کننده است که بازیکنان ما پایاپای استقلال بازی کردند و از این بابت خیلی خوشحالم. در این سه چهار سال گذشته و حتی بیشتر، واقعا بازیکنان بسیار زیادی را تحویل این فوتبال دادیم که این ما را خوشحال و امیدوار می‌کند و لذت بخش است که جوانانی که انتخاب کردیم ستاره تیم‌های بزرگ هستند.

سرمربی پیکان درباره حضور فرزاد حاتمی در دقایق پایانی بازی گفت: بچه‌ها خوب بازی می‌کردند و تایم 10 دقیقه آخر بازی به وجود فرزاد معمولا نیاز داریم. تاکتیک را تغییر دادیم و به بازی مستقیم تغییر دادیم. به هر حال به استقلال تبریک می‌گویم، برد شیرینی بود و امیدوارم در ادامه راه هم موفق باشند.

جام حذفی استقلال تهران مهدی تارتار پیکان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر