کد خبر: 1050578 A

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: خودمان تصمیم گرفتیم که تغییراتی را ایجاد کنیم و حتی ابوالفضل جلالی را به خودمان به مازندران نیاوردیم.

به گزارش ایلنا، ابراهیم صادقی سرمربی سایپا پس از شکست تیمش در ضربات پنالتی مقابل نساجی در  جام حذفی گفت: در جریان بازی بهتر از نساجی عمل کردیم. در نیمه اول و دوم موقعیت‌هایی داشتیم و بچه‌های ما خوب بازی کردند که از آنها تشکر می‌کنم. با این حال باختیم و از تجریبات این بازی در بازی‌های بعدی‌مان استفاده می‌کنیم.

وی در رابطه با اینکه آیا علاقه داشت بازی به پنالتی برود، گفت: فردی که این سؤال را پرسیده، مطمئن است که بازی سایپا و نساجی را دیده است؟ اگر واقعاً این بازی را دیده باشد، متوجه شده که موقعیت‌های ما خطرناک‌تر از تیم نساجی بود.

سرمربی سایپا درباره ضربات پنالتی عنوان کرد: ضربات پنالتی خیلی جذاب شد. ابتدا دو ضربه پنالتی را خراب کردیم و بعد از ما آنها پنالتی خود را خراب کردند. شانس داشتیم که بازی را ببریم و در نهایت هم دروازه‌بان ما پنالتی را خراب کرد. فکر می‌کنم بازی جذاب بود، به خصوص ضیافت پنالتی‌ها که در نهایت به سود نساجی خاتمه یافت.

صادقی درخصوص بازی نکردن ابوالفضل جلالی و چند بازیکن دیگر تیمش، گفت: خودمان تصمیم گرفتیم که تغییراتی را ایجاد کنیم و حتی ابوالفضل جلالی را به خودمان به مازندران نیاوردیم. آنها سالم بودند و همراه خودمان نیاوردیم. صادق بارانی و حسین ماهینی را 5 دقیقه بازی دادیم، رضا جعفری را 20 دقیقه بازی دادیم و خودمان شش بازیکن تیم را که همیشه در ترکیب هستند را بازی ندادیم تا استراحت کنند. این تصمیم خودمان بود و به همین دلیل خیلی از بازیکنان اصلی 5 دقیقه تا 30 دقیقه بازی کردند.

جام حذفی ابراهیم صادقی سرمربی سایپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر