کد خبر: 1050373 A

هافبک تیم سپاهان معتقد است نتایج این تیم در لیگ برتر ضامن نتیجه گرفتن در جام حذفی نیست.

محمد کریمی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص برتری پر گل سپاهان مقابل آلومینیوم اظهار داشت: بازی خیلی خوبی به نمایش گذاشتیم و توانستیم با تمرکز بالا و هماهنگی خوبی که بین بچه ها بود از موقعیت ها بیشترین استفاده را ببریم و با یک نتیجه پرگل از زمین مسابقه خارج شویم. برد های این چنینی خیلی به روحیه و اعتماد به نفس تیم کمک می‌کند و امیدوارم در ادامه راه بازهم چنین نتایجی کسب کنیم.

وی افزود: روی نقاط ضعف و قوت حریف به خوبی کار شده بود و کادرفنی توصیه‌های خوبی برای ما داشت تا بتوانیم از نقاط لازم به حریف حمله کنیم و روی دروازه موقعیت ایجاد کنیم. این را هم بگویم آلومینیوم اصلا تیم ضعیفی نیست و نتایج گذشته این تیم خصوصا مقابل تیم های مدعی نشان از کیفیت آنها دارد و همین موضوع کار ما را ارزشمندتر می‌کند.

هافبک سپاهان در رابطه دیدار پیش روی این تیم در جام حذفی مقابل مس رفسنجان هم گفت: بازی‌های جام حذفی شرایطش با لیگ متفاوت است و باید حساب جداکانه‌ای روی آن باز کرد. این بازی‌ها نیاز به تلاش و تمرکز بیشتر دارد و باید در کنار اینکه برای برد به میدان می‌رویم حواسمان به این هم باشد که شکست نخوریم چرا که حریف در این دیدار برای گل نخوردن به زمین نمی‌آید.

کریمی در ادامه گفت: مس رفسنجان تیم خوب و باشخصیتی است و مربی کاربلدی هم دارد و کار راحتی مقابل این تیم نداریم ولی جام حذفی مسیر نزدیک‌تری از لیگ برای رسیدن به جام و گرفتن سهمیه است و از همین رو همه تلاشمان را به کار می‌گیریم تا از این مرحله و مراحل بعد صعود کنیم و بالا برویم.

لیگ برتر فوتبال سپاهان محمد کریمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر