کد خبر: 1050301 A

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص بازشدن پنجره نقل و انتقالاتی این تیم توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش ایلنا، باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی استقلال که به خاطر شکایت نیکولای بودوروف مدافع بلغارستانی سابق این تیم از سوی فیفا بسته شده، یکی از مهمترین مشکلات روز باشگاه آبی پوش پایتخت است.

مدیرعامل استقلال در گفت و گو با رادیو ایران درباره پنجره بسته استقلال گفت: «بنده از 9 مهر 99 که خدمت عزیزان در باشگاه بزرگ استقلال رسیدم و مشغول به کار شدم، با پنجره بسته مواجه بودم. این پنجره بابت 3، 4 بازیکن و سرمربی سابق بسته شده بود.

خیلی تلاش کردیم در یک پروسه زمانی 20 روزه پنجره را باز کنیم. شفر، باشگاه پاختاکور، کولی و جپاروف را راضی کردیم و پنجره مان باز شد. خیلی زود اما پنجره ما دوباره بسته شد. این موضوع دلیلش محصول مدیریت قبل بوده است. عدم تسویه حساب با بازیکنان خارجی سابق باشگاه را بسیار متضرر کرده است. ما حالا باید مبالغ بیشتری را نیز به طلبکاران پرداخت کنیم. آن زمان از نظر ریالی بالا نبود اماالان شرایط فرق دارد.»

وی ادامه داد: «با برنامه ریزی های انجام شده اوایل هفته آینده با تامین منابع مالی مطالبات بودوروف پرداختی صورت می گیرد و بعد از نامه نگاری با وکیل او پنجره را باز خواهیم کرد.»

مدیرعامل استقلال درباره اینکه مبلغ طلب بودوروف همان 140 هزار دلار است ، تاکید کرد: «مبلغ بیشتر از 140 هزار دلار شده و باید ببینیم سودش تا روز پرداخت چقدر می شود.»

استقلال مدیرعامل استقلال احمد مددی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر