کد خبر: 1050285 A

مربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: هر چند نتیجه بازی فردا نمی تواند اولویت باشد. اولویت ما امتیازهای تیم در لیگ برتر است ولی به هماهنگی تیم ما کمک خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، مجید محافظت کار مربی تیم فوتبال ذوب آهن که پیش از دیدار تیمش در مرحله یک شانزدهم جام حذفی به جای مجتبی حسینی در نشست خبری حاضر شده بود، درباره این بازی گفت: بازی فردا با شهرخودرو مسابقه ای هست که می تواند خیلی به تیم ما کمک کند تا به هماهنگی بیشتری برسیم و این کیفیتی که به خصوص در بازی گذشته از خودشان نشان دادند و سعی کردند درصدی از تفکرات آقای حسینی را در زمین پیاده کردند. بازی فردا از حیث هماهنگی به ما کمک خواهد کرد و در مجموع می تواند به شرایط تیم ما در لیگ کمک کند و خیلی مهم باشد.

مربی ذوب آهن ادامه داد: هر چند نتیجه بازی فردا نمی تواند اولویت باشد. اولویت ما امتیازهای تیم در لیگ برتر است ولی به هماهنگی تیم ما کمک خواهد کرد. بچه ها این چند مدت خیلی خوب کار کرده اند و سعی کرده اند تفکرات آقای حسینی را پیاده کنند. امیدوارم فردا روز خوبی بتوانند رقم بزنند و در نهایت جایگاه تیم هم در لیگ برتر بهبود پیدا کند.

سوال اول از محافظت کار در مورد شرایط تیم شهرخودرو بود و او بیان کرد: شناختی از این تیم داشتیم. معمولا آقای حسینی از تمام تیم های لیگ شناخت خیلی کامل و کافی دارند. سعی می کنند در جلسات فنی به بازیکنان منتقل کنند. تیم شهر خودرو تیم خوبی است و نفرات تاثیرگذاری در این تیم هست. امیدوارم بچه ها به مسائلی که به آنها گفته شده توجه داشته باشند. امیدوارم در بازی فردا استفاده لازم را از نکاتی که گفته شده ببرند.

او سپس در مورد مصدومان نیز حرف زد و عنوان کرد: مصدومی ندارم و محمدزاده هم در اردوی تیم حضور دارد.

جام حذفی ذوب آهن مجتبی حسینی مجید محافظت کار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر