کد خبر: 1050190 A

سرمربی جدید تیم آلومینیوم اراک در مراسم معارفه‌اش خطاب به هواداران صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، علیرضا منصوریان در مراسم معارفه به عنوان سرمربی جدید تیم آلومینیوم اراک اظهار داشت: عرض سلام به تمام طرفداران، از همه شما تشکر میکنم. برایم جذاب و جالب بود. دست یکایک شما را می‌بوسم. از هیات مدیره باشگاه، استانداری محترم، از رئیس و مدیرعامل کارخانه محترم و از اینکه این مسئولیت سخت و دشوار را به من محول کردید کمال تشکر را دارم. از اینکه در این شرایط سخت کرونا افتخار دادید و بنده نوازی کردید که به ورزشگاه آمدید، شاید اولین معارفه‌ای بوده که بعد از استقلال به این شکل داشتم. 

او اضافه کرد: از رسول عزیز(خطیبی) تشکر می‌کنم که زحمت زیادی برای این تیم کشید و امتیازات خیلی کافی را به دست آورد. ما مسیر همواری را داریم اما در دو هفته گذشته یکسری اتفاقات افتاد و نتایج قابل قبول هواداران و خود بازیکنان نبود. روزهای سختی را کنار هم می‌گذرانیم که آن را به روزهای خوب تبدیل کنیم و همینطور ما روزهای سخت خواهیم داشت. یک محل گذری را برای این بازیکنان بگذارید که بتوانند به لیگ برتر برگردند و شرایط ایده آل را رقم بزنند.

منصوریان بیان داشت: خداراشکر بخشی از بازیکنانی که دوست داشتم در تیم خودم بازی کنند الان رو به روی من نشسته‌اند. همانطور که اساتید فرمودند دست به دست هم بدهیم و این روزها را بگذرانیم. خوشحالم که استان مرکزی در لیگ برتر نماینده دارد. با استاندار، هیات مدیره و مسئولان کارخانه صحبت کردم که تمام قد از بازیکنان حمایت کردند و امیدوارم که بتوانیم در کنار هم به ثبات کلی برسیم و کسی نیستم که دست یاعلی بدهیم و قطع کنم، تا آخرش هستم.

علیرضا منصوریان آلومینیوم اراک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر