کد خبر: 1049513 A

تیری هانری، بازیکن سابق بارسلونا فاش کرد که دوست دارد روزی به عنوان مربی به نیوکمپ برگردد.

به گزارش ایلنا، تیری هانری با وجود سابقه نسبتاً غیر قابل تأمل از زمانی که کار خود را روی نیمکت آغاز کرده، اعتراف کرد که برای بدست آوردن فرصت‌هایی در بزرگترین باشگاه‌ها باید خود را ثابت کند.

هانری در مصاحبه‌ای با فورفورتو گفت: "اگر از من بپرسی آیا خواب می‌بینم، بله خواب می بینم. اما وقتی خواب نمی‌بینی، بیدار هستی و یک واقعیت وجود دارد. آیا دوست دارم مربی آرسنال باشم؟ بله. آیا دوست دارم به بارسلونا بروم؟ بله. آیا دوست دارم دوباره برای آرسنال بازی کنم؟ دوست دارم دوباره برای آنها بازی کنم، اما واقعیت این است که نمی‌توانم!"

او ادامه داد:"من روی منحنی یادگیری خودم هستم، می‌خواهم برای تیمی که مربیگری می‌کنم خوب عمل کنم، آنگاه زمان نشان خواهد داد. اگر موفق نباشید، این نوع فرصت‌ها را نخواهید داشت. من فقط بر روی آنچه می توانم کنترل کنم متمرکز شده‌ام و بقیه یک مدینه خیال پردازی بزرگ است. آیا دوست داشتم مثل لیونل ریچی آواز بخوانم؟ بله، اما من مثل لیونل ریچی آواز نمی‌خوانم! "

هانری اظهار داشت: گوش کنید، اگر از یک هوادار آرسنال بپرسید که آیا دوست دارند روزی مربی آرسنال شوند، آنها بله خواهند گفت. اگر از یک هوادار آرسنال بپرسید که آیا دوست دارند برای آرسنال گل بزنند، آنها بله خواهند گفت. وقتی در مورد آن صحبت می‌کنم، یک رویاپردازی است. هر زمان که می‌گویم این باشگاه من است، مردم منقلب می‌شوند، اما من آن را در خون خود دارم - من طرفدار آرسنال هستم."

بارسلونا نیوکمپ تیری هانری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر