کد خبر: 1049223 A

قرار بود تا پایان وقت اداری امروز نامه موافقت فرهاد حمیداوی برای انتقال باشگاه شهرخودرو از بخش خصوصی به بخش دولتی امضا شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، شهرخودرو این روزها بیشتر از آنکه در درون زمین خبرساز باشد در خارج از زمین حاشیه ساز شده است و نزدیک به یک ماه است که این تیم با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کند. اما سرانجام هفته گذشته در جلسه نماینده فرهاد حمیداوی با  فتاحی مدیر کل ورزش جوانان استان خراسان رضوی مقرر شد امتیاز این باشگاه به هیات فوتبال استان واگذار شود.

امروز مهلت 72 ساعت فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسانی رضوی به فرهاد حمیداوی مالک شهرخودرو مبنی بر ارائه درخواست خود بر نحوه واگذاری این باشگاه به استان به پایان خواهد رسید.

فتاحی در پایان جلسه خود با نماینده حمیداوی در اواخر هفته گذشته در خصوص واگذاری این تیم به استان گفت: این باشگاه مطالبات مالی زیادی دارد و برای نگهداری این تیم تا پایان نیم فصل دوم شاید مبلغ 20 میلیارد تومان هزینه لازم باشد. از آقای حمیداوی خواستیم تا پیشنهاد خود را برای انتقال این تیم به استان ارائه دهند تا ما آن را در استانداری مورد بحث و ببرسی قرار دهیم.

گفته می‌شود حالا حمیداوی خواستار 20 میلیارد برای انتقال این باشگاه از بخش خصوصی به بخش دولتی شده  که با مخالفت جدی همراه شده است. با این پیشنهاد هیات فوتبال باید هزینه ای نزدیک به 40 میلیارد را برای این تیم در فصل جاری خرج کند و به نظر می‌رسد همین موضوع علت قبول نکردن پیشنهاد حمیداوی بوده است.

باید نشست و دید حالا چه سرنوشتی در انتظار شهرخودرو و مالک آن خواهد بود و چه توافقی برای انتقال این باشگاه به بخش دولتی صورت خواهد گرفت.

خراسان رضوی مشهد لیگ برتر خلیج فارس فرهاد حمیداوی حمیداوی لیگ خلیج فارس شهرخودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر