کد خبر: 1049079 A

بازگشت مرد جنجالی به نیمکت؛

سرمربی جنجالی تراکتور با پذیرفتن هدایت نساجی به لیگ برتر بازگشت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، ساکت الهامی، سرمربی سابق تراکتور و گزینه نیمکت اکثر تیم‌های لیگ برتری در ماه‌های اخیر، در نهایت با پذیرفتن هدایت نساجی مازندران و آمدن به جای مجید جلالی روی نیمکت این تیم، بازگشت خود به لیگ برتر را جشن می‌گیرد.

الهامی که سال‌ها به عنوان دستیار در کنار مربیانی مثل فیروز کریمی، یحیی گل‌محمدی، صمد مرفاوی و... همکاری داشته، فصل گذشته و پس از قطع همکاری تراکتور با دنیزلی، در 5 بازی آخر نیم فصل نخست هدایت موقت تراکتور را تا انتخاب سرمربی جدید بر عهده گرفت ولی نتایج درخشان و کسب هر 15 امتیاز در 5 بازی باعث شد محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه به او اعتماد کرده و نیمکت تراکتور را تا پایان فصل در اختیارش قرار دهد.

الهامی نتایج خوبی با تراکتور در لیگ برتر کسب کرد و در جام حذفی هم این تیم را به عنوان قهرمانی رساند ولی اتفاقات و حواشی بازی فینال و درگیری فیزیکی او با مسئولان برگزاری مسابقه محرومیتی سنگین و 6 ماهه (3 ماه قطعی و 3 ماه تعلیقی) برایش به همراه داشت و همین شد که تراکتوری‌ها قید ادامه همکاری با او را زدند.

الهامی از آن مقطع به بعد تا امروز بیرون گود نشسته بود و در انتظار فرصتی دوباره برای بازگشت به نیمکت مربیگری بود و در این مدت با باشگاه‌های زیادی وارد مذاکره شد. از خود تراکتور گرفته تا ماشین سازی، سایپا، ذوب آهن، آلومینیوم، نفت مسجد سلیمان، شهر خودرو، استقلال و در نهایت نساجی با او وارد مذاکره شدند و تا امروز هربار به دلیلی این مذاکرات به توافق نهایی منجر نشد و حالا الهامی با هدایت نساجی به لیگ برتر بر می‌گردد.

وی چند روز قبل رقیب جدی فرهاد مجیدی برای رسیدن به نیمکت استقلال بود و برنامه‌های خودش را تحویل هیات مدیره داد ولی در نهایت قافیه را به رقیب خود واگذار کرد و امروز به عنوان سرمربی نساجی انتخاب شده است.

او در این مدت در چند مصاحبه عنوان کرد که قصد دارد از اشتباهات گذشته خود درس گرفته و از این پس شخصیت آرام‌تری از خودش به نمایش بگذارد و دیگر وارد درگیری و جنجال نخواهد شد و حالا باید دید نیمکت ملتهب نساجی که صدای مربیان آرامی مثل جلالی را هم در آورده بود می‌تواند الهامی را طبق وعده خودش ساکت نگه دارد یا نه.

اولین حضور الهامی روی نیمکت نساجی در بازی یک شانزدهم نهایی جام حذفی مقابل سایپا خواهد بود. تیمی که تا چندی پیش گزینه نیمکت آن بود و باید دید تقابل او با ابراهیم صادقی و شاگردانش چه نتیجه‌ای به دنبال دارد.

نساجی تراکتور استقلال تهران ساکت الهامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر