کد خبر: 1049030 A

فرهاد حمیداوی قرار است تا امروز پشنهاد خود را برای نحوه واگذاری امتیاز شهرخودرو به هیات فوتبال خراسان رضوی ارائه دهد.

به گزارش ایلنا، شهرخودرو این روزها بیشتر از آنکه در درون زمین خبرساز باشد در خارج از زمین حاشیه ساز شده است و نزدیک به یک ماه است که این تیم با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کند. اما سرانجام هفته گذشته در جلسه نماینده فرهاد حمیداوی با  فتاحی مدیر کل ورزش جوانان استان خراسان رضوی مقرر شد امتیاز این باشگاه به هیات فوتبال استان واگذار شود.

در این جلسه مقرر شد تا 72 ساعت کاری به حمیداوی مالک شهرخودرو فرصت داده شود تا پیشنهاد خود را برای نحوه واگذاری این تیم ارائه دهد و در ادامه مکاتبات لازم برای انتقال امتیاز این تیم به هیات فوتبال خراسان رضوی را انجام دهد.

این درحالی است که فرزاد فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی درباره این که باشگاه شهرخودرو برای واگذاری مبلغی را درخواست کرده است، گفت: بحث مالی در جلسه امروز مطرح نشد. چون واقعیت این است که این باشگاه مطالبات مالی زیادی دارد و برای نگهداری این تیم تا پایان نیم فصل دوم شاید مبلغ ۲۰ میلیارد تومان هزینه لازم باشد. ما بیان کردیم که شرایط خود را با تمام مسائل مطرح کنند تا  شرایط تیم را هفته آینده در استانداری بررسی کنیم و تصمیم واحد گرفته  شود. 

امروز وعده 72 ساعته‌ای در پایان این جلسه مطرح شده بود پایان خواهد رسید و باید دید چه سرنوشتی در انتظار شهرخودرو خواهد بود و آیا هیات فوتبال با پیشنهاد فرهاد حمیداوی مالک شهرخودرو موافقت خواهد کرد یا خیر؟

 

هیات فوتبال خراسان رضوی لیگ برتر خلیج فارس حمیداوی لیگ خلیج فارس شهرخودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر