کد خبر: 1049016 A

احمد الجبوری در گفتگو با ایلنا:

مهاجم شهرخودرو گفت: مهم این است تیم نتیجه لازم را کسب کند و فرقی ندارد که چه بازی گلزنی می‌کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، شهرخودرو موفق در چارچوب هفته هفدهم مسابقات لیگ برتر در خانه با نتیجه 2 بر صفر پیکان را شکست دهد. الحمد الجبوری مهاجم این تیم درحالی موفق شد گل دوم این تیم را وارد دروازه پیکان کند که به عنوان یار تعویضی وارد میدان شد. الجبوردی در خصوص این بازی به خبرنگار ما گفت: بازی سختی بود. پیکان یکی از تیم‌های با کیفیت لیگ برتر است و می‌دانستیم بازی سختی را با این تیم در پیش رو خواهیم داشت.  خدا را شکر توانستیم با تلاش بازیکنان و کادر فنی در این دیدار حساس 3 امتیاز را کسب کنیم تا به ادامه مسابقات امیدوارتر باشیم.

وی در خصوص گلزنی خود در این بازی، بیان کرد: من همیشه سعی میکنم در هر مدت زمانی که در زمین حضور دارم بهترین بازی را ارائه دهم. مهم این است نتیجه بگیرد. من سعی کردم قدر تلاش آنها و پاس زیبایی را که به من داده‌اند را بدانم و آن را تبدیل به گل کنم.

الجبوری درباره نیمکت نشینی خود نیز اظهار داشت: این نظر آقای رحمتی است که چه کسی باید بازی کند چه کسی نکند. من در بازی قبل فیکس بودم و این بازی ذخیره و این موضع بستگی به نیاز سرمربی و شرایط بازی دارد. 

وی در ادامه در مورد بازی شهرخودرو با ذوب‌آهن در جام حذفی گفت: متاسفانه باید بگویم ما برخلاف برخی از تیم‌های لیگ برتری خوش شانس نبودیم و به یک تیم خوب که در لیگ برتر حضو دارد خوردیم. ذوب‌آهن کادرفنی خود را تغییر داده و نشان داده تیم خوبی است و ما قطعا کار سختی را در اصفهان خواهیم داشت. جام حذفی با توجه به اینکه شما راه کوتاه‌تری را برای رسیدن به جام دارید، آسان ترین مسیر برای قهرمانی و کسب سهیمه آسیایی است و به همین دلیل ما تلاش خود را می‌کنیم تا بتوانیم در آن موفق باشیم.

الجبوری در پایان در خصوص بازی هفته بعد شهرخودرو با صنعت نفت آبادان گفت: صنعت نفت یکی از با کیفیت‌ترین تیم های لیگ برتری است و ما کار سختی را برابر این تیم داریم. ابتدا تلاش میکنیم تا در این بازی نمایش خوبی از خود ارائه دهیم و سپس بعد از آن به دنبال پیروزی هستیم. 

لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس شهرخودرو احمد الجبوری شهرخودرو و پیکان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر