کد خبر: 1048982 A

مهاجم تیم پیکان تهران درباره رویارویی با شهرخودرو مشهد و بازی مقابل استقلال در جام حذفی صحبت کرد.

رضا جبیره، مهاجم تیم پیکان در گفتگو با ایلنا درخصوص شکست مقابل شهرخودرو مشهد اظهار داشت: بازی دست ما بود و انگار که ما میزبان بودیم. بازی را خوبی شروع کردیم و چند موقعیت هم داشتیم اما از نظر من تیم ما این فصل از داوری خیلی ضربه خورده است. نتیجه این بازی را هم داور رقم زد. ما خیلی کم پیش آمده که درباره داوری صحبت کنیم اما عجیب بود که تصمیم داور وسط را داور پشت دروازه برگرداند آن هم در حالیکه حسین پورامینی را داخل محوطه جریمه حریف زدند.

او ادامه داد: به نظرم داور اگر آن پنالتی را می‌گرفت، مساوی می‌شدیم و به همین دلیل نیازی نبود در نیمه دوم خیلی حمله کنیم تا ضدحمله بخوریم و گل دریافت کنیم. در نیمه دوم هم خوب بازی کردیم اما داور پشت دروازه تصمیم اشتباهی گرفت که تاثیر مستقیمی روی نتیجه بازی داشت.

جبیره درباره نتایج اخیر تیم پیکان همینطور گفت: دلیل آن فکر کنم بدشانسی و همینطور جوان بودن تیم پیکان است. نسبت به سال گذشته پیکان یک پوست اندازی خیلی زیادی داشته که اغلب بازیکنان رفتند و بازیکنان جدیدی اضافه شدند. در تیم نفت به همراه آقای سرجیو در اوایل فصل یک مقدار نتیجه گیری سخت بود و در نیم فصل دوم اما بهتر شدیم. فکر می‌کنم پیکان هم اینگونه است و حضور بازیکن و کادرجدید در این تیم نیاز دارد که جا بیفتند.

مهاجم تیم پیکان درباره رویارویی با استقلال تهران در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی گفت: بازی بسیار سختی مقابل استقلال داریم اما فکر می‌کنم اگر ما تمرکزمان را روی یک جناح بگذاریم بهتر خواهد بود. برنامه تیم ما روی لیگ برتر است اما بازی مقابل استقلال به هر نوعی حساسیت خاص خودش را دارد. آنها با تغییر سرمربی نشان دادند که در حال پیشرفت هستند و بازی سختی داریم که امیدواریم دست پر از زمین خارج شویم.

جام حذفی استقلال تهران پیکان تهران رضا جبیره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر