کد خبر: 1048970 A

مهدی رحمتی جان مدافع خود را نجات داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در چارچوب هفته دوم مسابقات لیگ هجدهم ذوب‌آهن اصفهان در خانه پذیرای استقلال تهران بود. 

رضا حبیب‌زاده  مهاجم جوان ذوبی‌ها در دقیقه 24  برای زدن گل، ضربه سر شیرجه‌ای داشت که در همین حین، وریا با پا می‌خواست توپ را دفع کند ولی ضربه سنگین او به صورت حبیب‌زاده برخورد کرد. حبیب‌زاده هم بلافاصله روی زمین افتاد و وقتی که نفس او قطع شد و از حال رفت که مهدی رحمتی به موقع دست به کار شد و او را نجات داد. 

واکنش مهدی رحمتی به مصدومیت رضا حبیب‌زاده: دیشب با چشمانم دیدم چقدر فاصله  مرگ و زندگی کم است | طرفداری

مهدی رحمتی و مهم‌ترین سیو دوران فوتبالش

این سناریو بار دیگر اینبار در مشهد و در دیدار شهرخودرو و پیکان تکرار شد. در دقیقه 54 یک توپ به میانه میدان ارسال شد که جدال علی نعمتی مدافع شهرخودرو و ابراهیم صالحی بازیکن پیکان باعث شد دو بازیکن سر به سر شوند و این برخورد باعث مصدومیت شدید علی نعمتی شد.

01579755

نعمتی درحالی که بی‌هوش شده بود روی زمین افتاد. رحمتی سرمربی شهرخودرو بلافاصله خود را بالاسری بازیکن خود رساند و هنگامی که دید فک و دهان وی قفل شده است تلاش کرد که با دست خود دهان او را باز نگه دارد تا آمبولانس برسد.

01579752

همین موضوع باعث شد تا مهدی رحمتی با توجه به برخورد دستانش به دندان‌های نعمتی، انگشتانش دچار جراحت شود اما وی موفق شد برای دومین بار جان یک فوتبالیست دیگر را نجات دهد. رحمتی بعد از پایان دیدار شهرخودرو با پیکان راهی بیمارستان شد تا از وضعیت نعمتی باخبر شد. مدافع شهرخودرو نیز بعد از این موضوع از بیمارستان مرخص شد و حال وی خوب گزارش شده است. 

01579753

مهدی رحمتی لیگ برتر خلیج فارس علی نعمتی لیگ خلیج فارس شهرخودرو شهرخودرو و پیکان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر