کد خبر: 1048942 A

شکست سنگین آلومینیوم مقابل سپاهان حرف و حدیث‌هایی به همراه داشته است که در فضای مجازی بازتاب زیادی داشته است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم فوتبال سپاهان موفق شد در هفته هفدهم لیگ برتر مقابل آلومینیوم اراک با نتیجه پرگل و قاطع 6 بر یک به پیروزی برسد و بهترین نتیجه خودش در لیگ بیستم را در این دیدار رقم زد.

حسین پورحمیدی، گلر آلومینیوم که از بهترین گلرهای لیگ تا پیش از این بازی بود و در دیدارهای مهم و حساس بارها دروازه تیمش را نجات داده است، در این دیدار عملکرد فوق العاده ضعیفی داشت و روی 2 گل از 6 گل دریافت کرده مقصر اصلی بود و در سایر فرصت ها هم نتوانست مانع فروپاشی دروازه تیمش شود.

پس از این بازی بود که خرمزی، سرمربی آلومینیوم بحث کمکاری در تیمش را مطرح کرد و اگرچه گفته می‌شود منظور خرمزی بد برداشت شده است ولی این موضوع بازتاب زیادی در فضای مجازی داشته است.

عده قابل توجهی از هواداران تیم تراکتور در این میان جزو کسانی بودند که اتفاقات و نتیجه بازی سپاهان - آلومینیوم را طبیعی نمی‌دانند و عقیده‌ای شبیه به سرمربی تیم اراکی دارند.

نکته جالب اینجاست که چند روز قبل باشگاه تراکتور اعلام کرد در قبال رضایت نامه سعید مهدی برای استقلال، حسین پورحمیدی که تحت قرارداد این باشگاه است را به خدمت گرفته و در پایان فصل به جمع سرخپوشان تبریزی اضافه خواهد شد.

در نتیجه شکست سنگین آلومینیوم به سپاهان و اعتراض عده زیادی از هواداران تراکتور، آنها در حال فشار آوردن به باشگاه هستند تا قید جذب این گلر را بزنند. از سوی دیگر عملکرد فنی ضعیف او هم باعث شده مسئولان باشگاه تبریزی نسبت به جذب او دچار تردید شوند و از همین رو بعید نیست که قید به خدمت گرفتن او را بزنند.

البته پورحمیدی تا پایان فصل فرصت دارد تا بازهم با نمایش های خوب خودش توانایی‌های فنی خود را به نمایش بگذارد و نشان دهد بازی مقابل سپاهان یک اتفاق بود و قرار نیست دیگر تکرار شود و از همین رو احتمال اینکه تردید تراکتوری ها تا پایان فصل در مورد او برطرف شود هم وجود دارد.

تراکتور سپاهان اصفهان حسین پورحمیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر