کد خبر: 1048885 A

به AFC شکایت می‌کنم و حقم را می‌گیرم

بازیکن سابق تیم پرسپولیس می‌گوید با گذشت ۸ ماه از توافق با این باشگاه هنوز مطالباتش را دریافت نکرده است و این رو تصمیم دارد با شکایت به AFC این باشگاه را محکوم کند.

فرزاد حاتمی در گفتگو با ایلنا درخصوص طلبش از پرسپولیس و اینکه آنها با این شرایط موفق به جذب بازیکن شده‌اند، گفت: من هیچ توافقی با کسی نکردم، چه کسی گفته که من با آنها توافق کرده‌ام؟ باشگاه پرسپولیس سرم را کلاه گذاشته است و حکمی که از کمیته انضباطی گرفته‌ام را ترجمه کردم که مستقیم به AFC ارسال می‌کنم. این اقدام را فقط به این خاطر انجام می‌دهم چون پرسپولیس سرم را کلاه گذاشت و پولم را نداده است. به دروغ هم می‌گویند که ما رضایت دادیم، ما چه زمانی رضایت دادیم؟

او درباره مطالباتش گفت: من از سال ۹۲ تا به امروز ۲۰۰ میلیون تومان طلبم در پرسپولیس باقی مانده است که هنوز نگرفته‌ام. اگر فدراسیون فوتبال مستقل است و کمیته تعیین وضعیت هم مستقل است کسی نباید از آنها ایراد بگیرند. وقتی یک تیمی محروم شده است پس باید طلبش را بدهد تا محرومیتش برطرف شود.

او با گلایه از رفتار باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: تیم‌هایی که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان هستند همه رقمه حمایت می‌شوند. چطور ممکن است که یک تیم را به دلیل مطالباتی که ۸ سال از آن گذشته محروم می‌کنند اما به راحتی برطرف می‌شود. فوتبال ما فقط لابی‌گری و آشنابازی است که الان پرسپولیس مثلاً محروم است اما دو بازیکن جذب می‌کند! کجای دنیا وضعیت اینطور است؟

حاتمی درباره آرای کمیته تعیین وضعیت و کمیته انضباطی گفت: اول فصل هم همیشه اینطور است. اگر احکام کمیته انضباطی و کمیته اخلاق تاثیرگذار نیست پس این کمیته‌ها را جمع کنند. یا اگر نه، به احکام آنها احترام بگذارند. الان آقای نورشرق همه آرا را دقیق اعلام کرده اما می‌بینید که یکی از بالا به او زنگ می‌زند که فلان تیم باید بازیکن بگیرد. اگر قانون وجود دارد باید تابع آن شوید نه اینکه با لابی‌گری رئیس کمیته تعیین وضعیت را تحت فشار بگذارید که رای را باطل کن!

بازیکن سابق پرسپولیس درباره اینکه ابراهیم شکوری گفته، این باشگاه با تعهد موفق به رفت محرومیت شده، گفت: ون تعهدی؟ این چه وضعیتی است؟ من رای خودم را ترجمه کردم و به AFC می‌فرستم، خیلی حساب شده شرم را کلاه گذاشتند. زمانیکه قرار بود مجوز حرفه‌ای بگیرند من به باشگاه رفتم و گفتند که رضایت را امضا کن و صبح فردا ظهر پول به حسابت واریز می‌شود اما هنوز که هنوز است آن پول به دستم نرسیده است. اگر ۸ سال پیش با آن پول زمین خریده بودم الان ۱۵ میلیارد پول زمینم بود. بعد از ۸ سال هم به من می‌گویند تخفیف بده!

حاتمی درباره جلسه با مدیران پرسپولیس گفت: گفتند که تسهیل دار چک که دولتی است را به بانک می‌برد و شما نمی‌تواند آن را نقد کنید، من هم اعتماد کردم و امضا کردم اما هیچ چکی به دست من نرسید. من با رسول پناه مذاکره کرده بودم و این فقط کلاهبرداری است. من می‌خواهم به AFC بگویم که در فوتبال ایران چه خبر است؟

بازیکن تیم پیکان از فدراسیون فوتبال درخواست کمک کرد و اضافه کرد: آقای عزیزی خادم که الان روی کار آمده‌اند باید با این مسائل رسیدگی کنند. چطور می‌شود که یک کمیته برای رسیدگی حضور دارد و وقتی رای هم صادر می‌کند از بالا به او دستور می‌دهند که بیخیال شوند! بعد از آرای کمیته انضباطی هم فقط لابی‌گری و رابطه وجود دارد تا از محرومیت فرار کنند. الان حتما من باید به AFC شکایت کنم تا نام فوتبال ایران را خراب کنیم تا از این کارهای زشت را دیگر نبینیم.

پرسپولیس تهران فرزاد حاتمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر