کد خبر: 1048789 A

سخنگوی باشگاه پرسپولیس تهران درباره جذب شهریار مغانلو و باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، ابراهیم شکوری پس از عقد قرارداد با شهریار مغانلو به عنوان مهاجم جدید تیم پرسپولیس تهران اظهار داشت: در 24 ساعت گذشته هوادران با پیام‌های پرمهرشان به خصوص دربحث پنجره بسته و همچنین با کمپین هایی که برگزار کردند، انرژی زیادی به ما دادند؛ خوشحالیم در این باشگاه کار می‌کنیم. از فدراسیون تشکر می‌کنیم که سختگیری کردند تا بدهی ها را پرداخت کنیم و پنجره باز شود و امیدواریم این سخت گیری را درمورد بقیه تیم ها هم داشته باشند.

او اضافه کرد: شروع کار با پرسپولیس بود و خداراشکر پنجره باشگاه پرسپولیس باز شد و قرارداد مهدی ترابی امروز ثبت شد؛ فردا ان‌شاالله پس از دریافت ITC مغانلو، قراردادش ثبت می‌شود. خودش خیلی با ما همکاری کرد و با اینکه تحت قرارداد سانتاکلارا بود خودش و مدیر برنامه هایش با ما خیلی همکاری کردند؛ چون قراردادش با باشگاه پرتغالی بلندمدت بود، قراردادش با ما قرضی است و تا پایان این فصل در پرسپولیس توپ می‌زند و امیدواریم آنقدر افتخار آفرینی کند که قید حضور در سانتاکلارا را بزند و دائمی در کنار ما باشد.

معاون باشگاه پرسپولیس درباره مطالبات سوشا مکانی و شایان مصلح گفت: طلب‌ها از سال 85 انباشته شده است؛ اگر بخواهیم طلبی را پرداخت کنیم از سال 85 شروع می‌کنیم و جلو می‌آییم. اینطور نیست که هرکس الان حکم گرفت همان لحظه پولش را دریافت کند. از بازیکنانی که با ما همکاری کردند مانند مهرداد کفشگری، علیرضا نورمحمدی و فرزاد حاتمی تشکر می‌کنیم و همچنین بقیه بازیکنانی که خیلی وقت است حکم دارند و پولشان باقی مانده است، سعی کردیم تسویه کنیم. به سازمان لیگ تعهدی دادیم که ظرف چندماه آینده با حصول مطالباتمان بقیه بازیکنانمان را تسویه کنیم. هواداران و فدراسیون این را درک می‌کنند که نه تنها پرسپولیس بلکه همه تیم‌های ما شرایط بسیار سختی دارند؛ متاسفانه حتی یک ریال هم از تبلیغات محیطی و حق پخش تلویزیونی که در تمام دنیا درآمد اصلی باشگاه‌ها است دریافتی نداشتیم.

 

معاون باشگاه پرسپولیس با تقدیر از رئیس کمیته تعیین وضعیت ادامه داد: از جمشید نورشرق تشکر می‌کنیم که با اینکه در این دو روز خیلی تحت فشار بود، اما با یک روند قانونی این کار را انجام داد؛ امیدوارم این مسیر و سختگیری که فدراسیون با پرسپولیس آغاز کرد، ادامه داشته باشد. سعی می‌کنیم در این فرصت با بقیه طلبکاران که حقشان است تسویه کنیم و بدهی دیگری نداشته باشیم.

ابراهیم شکوری درباره فهرست 24 نفره طلبکاران باشگاه پرسپولیس گفت: با توجه به اینکه 24 نفر را به عنوان طلبکار در لیست کمیته وضعیت داشتیم سعی کردیم تقریبا با یک سوم آن‌ها به شکل قطعی تسویه کنیم؛ از نفراتی مثل آرفی و کفشگری که کل پولشان را هم نگرفتند و با ما کنار آمدند باید تشکر کنیم. با نفراتی مانند علیرضا نورمحمدی و بابک حاتمی هم مذاکره کردیم و بعضی از دوستان هم با ما کنار نیامدند. ان‌شاالله بقیه دوستان هم در زمان مناسب و با کمک هوادران مطالباتشان را دریافت می‌کنند.

پرسپولیس تهران ابراهیم شکوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر