کد خبر: 1048542 A

هافبک تیم فوتبال ذوب آهن در مورد برتری این تیم مقابل ماشین سازی صحبت کرد.

مجتبی حقدوست در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص برتری ذوب آهن مقابل ماشین سازی اظهار داشت:‌ بازی خیلی خوبی بود و ما با برنامه وارد زمین شدیم و به خوبی از نقاط ضعف و قوت حریف آگاهی داشتیم و با توجه به مواردی که کادرفنی به ما گوشزد کرده بود برتری خودمان را به حریف دیکته کردیم و با استفاده خوب از موقعیت‌ها توانستیم به گل برسیم و دروازه‌مان هم باز نشد تا بتوانیم در این بازی مهم و 6 امتیازی به برتری برسیم.

وی در مورد تغییرات ذوب آهن زیر نظر مجتبی حسینی گفت: ذوب آهن زیر نظر مجتبی حسینی به کلی تغییر کرده و حتی می‌توان گفت تبدیل به تیم دیگری شده است. ما خیلی منظم و با برنامه بازی می‌کنیم و برای تک تک دقایق بازی برنامه داریم و به خوبی می‌دانیم کادرفنی از ما چه می‌خواهد. روحیه و انگیزه به تیم برگشته و این اتفاق خیلی خوبی برای ماست تا از شرایط نیم فصل نخست خارج شویم.

هافبک ذوب آهن با اشاره به گلزنی در این دیدار هم توضیح داد: خوشحالم که توانستم سهم خودم را در این پیروزی ایفا کنم و در نتیجه بازی نقش داشته باشم. گلزنی هم یک کار تیمی است و حاصل تلاش بچه هاست که من به نتیجه رساندم. پاس خوب فرشاد هم موضوعی است که نباید از کنار آن بگذریم. فرشاد روز گذشته هم یک پاس خوب داد و هم یک گل خیلی خوب به ثمر رساند و به او تبریک می‌گویم بابت بازی خوبش.

حقدوست در مورد اتفاقات و حواشی بازی هم خاطرنشان کرد: در اوایل نیمه دوم متوجه شدیم که ماشین سازی با 12 نفر بازی می‌کند و از روی نیمکت این موضوع را متوجه شدند و به مسئولان برگزاری مسابقه اطلاع دادند و این موضوع به سرعت برطرف شد و امیدوارم دیگر شاهد چنین مواردی نباشیم.

وی با اشاره به دیدار جام حذفی مقابل شهرخودرو هم گفت: بله بازی سختی در همین گام اول داریم. بازی‌های جام حذفی تک حذفی هستند و در این رقابت‌ها اولین اشتباه آخرین اشتباه است و برای همین حق اشتباه نداریم. فکر می‌کنم با روندی که در پیش داریم شهر خودرو را هم شکست می‌دهیم و راهی مرحله بعد خواهیم شد.

لیگ برتر فوتبال ذوب آهن اصفهان مجتبی حق‌دوست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر