کد خبر: 1048288 A

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت:طبق تمام مستندات باشگاه فولاد محمد بلبلی را به عنوان یک بازیکن آماتور جذب کردیم. اسناد ما تکمیل بود اما کمیته وضعیت پنجره فولاد را بست.

به گزارش ایلنا، در چارچوب رقابت‌های هفته هفدهم لیگ برتر فولاد خوزستان با نتیجه یک بر صفر از استقلال شکست خورد.

در همین راستا سعید آذری مدیرعامل فولاد خوزستان اظهار داشت: بازی خوبی انجام دادیم اما به تیمی که بازی خوب کند امتیاز نمی‌دهند بلکه تیمی که با دقت و تمرکز بیشتر توپ‌هایش را وارد گل کند، امتیاز کسب می‌کند.

وی ادامه داد: این شکست درس بزرگی برای بازیکنان ما می‌شود تا از فرصت‌های خود به بهترین شکل استفاده کنند؛  به صورت دقیق اتفاق دیدار ما مقابل پرسپولیس رخ داد و هدیه‌ای که خودمان برای خود فرستاده بودیم پس فرستادیم. متأسفانه با دقت لازم بازی نکردیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان تاکید کرد: وقتی بازی به سمت حوادث می‌رود باید این دقت را داشته باشید که امکان دارد یک پنالتی به سود حریف پیش بیاید. کمترین حق فولاد در این مسابقه کسب یک امتیاز بود اما نتوانستیم حداقل امتیاز را هم به دست بیاوریم.

آذری در رابطه با نتایج فولاد گفت: امیدواریم فولاد در ادامه مسابقات روند خود را طی کند علی‌رغم این اتفاق به تیم‌مان امیدوار هستم و از بازیکنان و جواد نکونام تشکر می‌کنم تمام تلاش خود را برای پیروزی به کار گرفتیم اما این اتفاق رخ نداد.

وی درباره ارزیابی خود از عملکرد داور این مسابقه عنوان کرد: اجازه بدهید کارشناسان داوری در این زمینه صحبت کنند و نباید به خودمان اجازه بدهیم درباره هر صحنه‌ای اظهارنظر کنیم. باید این باخت را شرافتمندانه بپذیریم و بیشتر کار کنیم تا اگر چنین شرایطی پیش آمد در پایان مسابقه با هر اشتباهی از سوی بازیکن، مربی یا داور بتوانیم سه امتیاز را به دست آوریم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره آسیب دیدن این تیم از بسته بودن پنجره نقل و انتقالات گفت: قاعدتاً به همین شکل است. در نیم‌فصل سال دوم گذشته بازیکنانی را جذب کردیم اما امسال با توجه به محدودیت‌های موجود اتفاقی برای فولاد نیفتاده و بعید می‌دانم تا پایان اسفند بتوانیم پنجره خود را باز کنیم البته قهرمان‌های باشگاه فولاد تلاش خود را به کار می‌گیرند و باید از لحاظ انگیزشی خود را بیشتر تطبیق بدهند تا بتوانند از فرصت‌هایشان استفاده کنند.

آذری درباره اینکه آیا از فدراسیون فوتبال انتظار دارد پیگیر باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی فولاد به عنوان نماینده ایران در آسیا باشد، افزود: کمیته وضعیت همین فدراسیون پنجره ما را بسته و سبب شده ما به سمت دادگاه CAS برویم. طبق اساسنامه و مقررات انضباطی اگر قرار بود فدراسیون فوتبال پنجره ما را باز کند چرا آن را بست؟

وی افزود: طبق تمام مستندات باشگاه فولاد محمد بلبلی را به عنوان یک بازیکن آماتور جذب کردیم. پس از آن هم به باشگاه دیگری رفت؛ اسناد ما تکمیل بود اما کمیته وضعیت پنجره فولاد را بست. مجبور هستیم با این شرایط در مسابقات پلی‌آف لیگ قهرمانان حاضر شدیم و در دور دوم در صورت صعود از مرحله پلی آف با همین نفرات بازی کنیم.

لیگ برتر سعید آذری مدیرعامل فولاد خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر