کد خبر: 1048208 A

هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال

استقلال تهران در اولین بازی با هدایت فرهاد مجیدی از سد فولاد خوزستان گذشت و به سه امتیاز ارزشمند برای نزدیک شدن به صدر جدول رده بندی دست یافت.

به گزارش ایلنا، در آخرین بازی از هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال تیم‌های استقلال و فولاد خوزستان در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند. نیمه نخست این بازی گلی در پی نداشت و با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

در نیمه نخست یکبار استقلالی‌ها ضربه ساسان انصاری را از روی خط دروازه دفع کردند و در مقابل هم این محسن فروزان بود که روی صحنه تک به تک با شیخ دیاباته دروازه‌اش را بسته نگه داشت.

استقلال - فولاد2

در نیمه دوم هم بازی با همین روند دنبال می‌شد و دو تیم با ارائه بازی بسته و پرس از زمین حریف به دنبال یک اشتباه بودند تا روی ضد حمله به گل برسند و برتری خود را حفظ کنند.

تلاش دو تیم ثمره خاصی نداشت تا اینکه یک ضربه پنالتی توانست نتیجه بازی را تغییر بدهد. امیر ارسلان مطهری در دقیقه 82 ضربه پنالتی به دست آمده پس از ضربه ایستگاهی مهدی قایدی را به گل تبدیل کرد تا زمینه ساز برتری همبازیانش باشد.

 استقلال بدین ترتیب با اولین هدایت فرهاد مجیدی در بازگشت به مسابقات لیگ برتر سه امتیاز این مسابقه را کسب کرد تا به صدر جدول رده بندی نزدیک شود. تیم فولاد خوزستان هم با 26 امتیاز همچنان پشت سر استقلال 30 امتیازی ایستده است.

بازی2


تیم داوری

داور: کمیل غلامی/ کمک‌ها: محمد رضا ابوالفضلی – حسین مرادی ؛ داور چهارم: علیرضا طاهرخانی    / کمک داوران پشت دروازه: پیام حیدری – حمید حاج ملک / ناظر داوری: حسن کامرانی فر.

اخطار

مهدی قایدی 32 ، محمد دانشگر 1+45 و محمد رشید مظاهری از استقلال

 

شرح گل

استقلال یک - فولاد صفر - امیرارسلان مطهری، دقیقه 82: ضربه پنالتی که پس ضربه ایستگاهی مهدی قایدی و برخورد توپ با دستان موسی کولیبالی به دست آمده بود را مطهری در جهت شیرجه محسن فروزان به سمت دروازه فولاد روانه کرد که به تور چسبید و آبی‌ها را پیش انداخت.(مشاهده ویدیو گل)

 


استقلال تهران

ترکیب استقلال

رشید مظاهری، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، محمد نادری، وریا غفوری(70- بابک مرادی)، احمد موسوی(88- فرشید باقری)، مسعود ریگی، آرش رضاوند(88- محمدحسین مرادمند)، فرشید اسماعیلی، شیخ دیاباته(70- ارسلان مطهری) و مهدی قایدی(متین کریم زاده، 2+90)

فولاد خوزستان

ترکیب فولاد

​محسن فروزان، آقاسی، کولیبالی، وحید حیدریه(87- مهران درخشان مهر)، حردانی، محمد میری(63- زبیر نیک نفس)، آبشک، آیاندا پاتوسی(74- صابر حردانی)، فرشاد احمدزاده(87- حسین ابراهیمی)، ساسان انصاری(87- محمدرضا عباسی) و لوسیانو پریرا


* پیش از شروع این مسابقه فرهاد مجیدی و جواد نکونام که آخرین رویارویی آنها حواشی عجیبی به دنبال داشت برخورد گرمی با یکدیگر داشتند.

* فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی جدید استقلال اولین مصاف پس از بازگشت به نیمکت این تیم را برعهده داشت.

فولاد خوزستان استقلال تهران هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال استقلال تهران - فولاد خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر