کد خبر: 1048200 A

صحبت‌های جنجالی سرمربی آلومینیوم بعد از شکست برابر سپاهان:

سرمربی آلومینیوم اراک بابت شکست سنگین تیمش از مردم این شهر عذرخواهی کرد.

به گزارش ایلنا، محمود خرمزی سرمربی آلومینیوم اراک بعد از شکست سنگین خانگی این تیم برابر سپاهان اصفهان گفت:  من از تمامی مردم اراک عذرخواهی می کنم. مسئولیت را بعد از رفتن خطیبی قبول کردم در بازی با نساجی همه چیز خوب بود و بازی قابل قبولی داشتیم و در آن شرایط نتیجه بدی نگرفتیم. من با هیات رئیسه صحبت کردم و گفتم من معرفت خودم را به شما نشان دادم شما نیز اجازه دهید من بروم.  من به انها گفتم در این تیم شیطنت‌های می شود. نمی دانم از کجا است و من نمیتوانم خیلی از حرف‌ها را بیان کنم.

وی افزود: ما تیم را جمع کردیم و اجازه ندادیم انسجام تیمی بهم بریزد. تیم را از نظر روحی و روانی آماده کردم تا دیشب اما ماموریت من تمام شد آن هم خیلی بد و خاطره بدی از بازی برایم ماند. باید حرف‌هایم را بزنم، من آدم سالمی هستم و هیچ وقت نه با بازیکن و نه با داور صحبتی نداشتم. مدیرعامل باشگاه بعد از 10 روز آمدند، من تیم را آماده کردم اما آنها بحث مشارکت را مطرح می‌کنند و این حرف مطرح می‌شود که باشگاه قرار است فروخته شود، تیم و اردو بهم می‌ریزد، نتیجه این می‌شود.

 خرمزی اظهار داشت: تمام گل‌هایی را که خوردیم مشکوک می‌دانم، این بازیکنانی که دیدم بازیکنان قبل نبودند و اصلا آلومینیومی وجود نداشت. همه جا گفتم خیلی از این بازیکنان در آلومینوم احیا شدند، فوتبال شان تمام شده بود اما با کمک باشگاه و مربیان احیا شدند و اسم قبلی خود را پیدا کردند اما بحث این است بازیکنان به جای اینکه معرفت خود و نان و نمکی را که خورده‌اند نشان دهند، با شینطیت تیم را بهم ریختند.

وی ادامه داد:  این تیم بعد از 18 سال به لیگ برتر آمده، پارسال هم اینجا بودم، مدیریت خوبی بود. من می‌گویم اراک مدیرعامل دارد، خطیبی اگر رفت به خاطر شینطت برخی آقایان بود، شما هیچ وقت به خطیبی خرده نگیرید. من او را می‌شناسم و او رفیق من است اما شیطنت باعث شد او برود. اگر جلوی آن را نگیریم این تیم مانند چند تیم سال گذشته می‌شود که اسمی نمی‌برم. متاسفانه همه گل‌ها مشکوک بود و داور هم به نظرم خیلی بد سوت زد. من از مردم اراک عذرخواهی می‌کنم. مقصر این باخت من نیستم بلکه فقط شیطنت بود.

وی در مورد این سوال که چه کسی مقصر است گفت: من نمی‌توانم اسمی ببرم اما تا دیشب تیم از نظر روانی خوب بود اما با صحبت در خصوص فروش باشگاه اردو و تیم بهم ریخت. فقط می‌توانم این را بگویم.

سرمربی آلومینیوم در پاسخ به این سوال که آیا باخت امروز فنی بود؟ گفت:  باخت امروز به هیچ عنوان فنی نبود، همه بازیکنانی که دیدید، عده‌ای با جان و دل هم با نساجی هم امروز بازی کردند. همه چیز را گردن بازیکن نمی‌اندازم اما شیطنت‌ها از گوشه و کنار شروع شد و از دیشب شروع شد. من با رئیس هیات مدیره صحبت کردم و گفتم تیم تا الان خوب بود اما با برخی صحبت‌ها بهم ریخت. او صحبت‌هایی هم با بازیکنان در رختکن داشت اما فایده‌ای نداشت.

وی ادامه داد:  من در این 2 هفته خیلی تنها بودم و این واقعیت است. من به جز 3 نفر از کادرم، کسی کنارم نبود. الان شرایط به گونه ای بود که آقایان باید جمع می‌شدند، حداقل بزرگان و مدیران باید تیم را جمع می‌کردند. من حتی تکلیف خودم را نمی‌دانستم چه کاره هستم، به من گفتند بزرگی و تیم را جمع کن اما تنها نمی‌توانستیم این کار را انجام دهم. ما مقابل تیمی بازی کردیم که از همه نظر قابل احترام و باشگاه بزرگی است اما تنهایی که نمی‌توانم. من تنها بودم اما به خاطر مردم و شرایط تیم ایستادم.

خرمزی درباره استعفا خود بیان کرد: من استعفا ندادم، قبل از بازی با نساجی قرار بود بروم اما نه به سمت تبریز بلکه به سمت خانه و شهرم. یکی دو نفر از من خواستند بمانم و کمک کنم. قبلا هم گفتم تا دیشب خوب پیش می‌رفتیم اما صحبت‌های مطرح شده همه چیز را بهم ریخت. من می‌گویم امروز خیلی شیطنت وجود داشت، گل‌هایی که خوردیم شما ببینید؛ شما شرایط قبل بازیکنان را بیبنید و امروز را ببینید.

وی در پایان گفت: با رفتن خطیبی باید هیات مدیره و باشگاه دور هم جمع می‌شدند و تکلیف را مشخص می‌کردند اما متاسفانه این کار را نکردند و این نتیجه‌اش است. از کادر فنی جدا خواهم شد.

انتهای پیام/
آلومینیوم اراک لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس محمود خرمزی سپاهان اصفهان و آلومینیوم اراک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر