کد خبر: 1047911 A

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال درباره شرایط این باشگاه صحبت کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، اسماعیل خلیل زاده، رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال تهران درباره مشکل فراز کمالوند به خبرنگاران گفت: مشکل آقای کمالوند حل‌شد و به کادرفنی ملحق شدند

او درخصوص مشکل میلیچ بیان داشت: پرادختی میلیچ را از آقای عبدیان و مدیرعامل سوال کنید. سوالات باشگاه را آقای نظری پاسخ می‌دهند. 

رئیس هیات مدیره استقلال در پاسخ به این سوال که با حضور مجیدی شرایط باشگاه را چطور می‌بیند، گفت: امیدواریم که منشا خیر باشد و فکر می‌کنم با توجه به اینکه آقای فکری خیلی زحمت کشیدند آقای مجیدی هم در کارش موفق می‌شود که همه هواداران و همه آنهایی که استقلال را دوست دارند، خدمت می‌کشند و عاشقش هستند. به امید خدا یک قهرمانی بیاورد. 

خلیل زاده در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود او طرفدار فرهاد مجیدی است، گفت: ببینید به هر حال هر کسی که سرمربی استقلال شود صفر تا صد از آن حمایت می‌کنم و هر کسی که باشد. آقای حاج محمود فکری عزیز، قبل از ایشان و بعد از ایشان هرکسی که آمده من حمایت کردم و حمایت می‌کنم چون اگر از سرمربی حمایت نشود از تیم حمایت نشده و عملا باخت و آسیب تیم از لحاظ اجتماعی، عاطفی و اقتصادی به ضرر باشگاه است.

فرهاد مجیدی استقلال تهران اسماعیل خلیل زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر