کد خبر: 1047699 A

هیات فوتبال شهرسیرجان از باشگاه مس رفسنجان عذرخواهی کرد.

به گزارش ایلنا، پس از اینکه صفحه رسمی هیات فوتبال شهر سیرجان اقدام به انتشار مطلبی در مورد رقم قرار داد مهدی کیانی در تیم مس رفسنجان کرد، مجموعه مس رفسنجان نسبت به این مساله معترض شد.

هیات فوتبال سیرجان، با انتشار متنی عذرخواهی رسمی خودش را اعلام کرد.

در متن منتشره توسط روابط عمومی هیات فوتبال سیرجان آمده است: هیات فوتبال سیرجان از همان ابتدا معیارهای ارزشمند و مهمی برای خود تعیین کرده‌ و همکاران ما کوشش زیادی به کار می‌برند که با دقت این معیارها را رعایت کنند و به همین دلیل چنین اشتباهاتی در این هیات بسیار اندک است. بنابراین وقتی که به رغم همه تلاش‌ها اشتباهی رخ می‌دهد باید صریح و بدون اما و اگر عذر خواهی نمود.

در ادامه عنوان شده است: هیات فوتبال پیوسته بر آن بوده که سازمانی باشد در راستای اهداف و سیاست‌های فدراسیون فوتبال و هیات فوتبال استان کرمان برای توسعه فوتبال شهر  و در جریان رقابت‌های لیگ رسالت اصل بی طرفی را رعایت نماید اما با کمال تأسف در صفحه رسمی هیات فوتبال سیرجان خبری حاشیه ساز توسط ادمین در خصوص قرارداد یکی از بازیکنان تیم فوتبال مس رفسنجان منتشر شد که بلافاصله از این صفحه حذف گردید. لذا بر اساس رعایت اصول اخلاقی بدینوسیله هیات فوتبال سیرجان از کلیه عوامل باشگاه محترم مس رفسنجان بواسطه این اتفاق رسما عذرخواهی می‌نماید.

 

انتهای پیام/
مس رفسنجان مهدی کیانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر