کد خبر: 1047628 A

تمرین امروز نماینده خراسان در لیگ برتر امروز با حضور شهردار مشهد برگزار شد.

به گزارش ایلنا، تمرین امروز شاگردان سید مهدی رحمتی در حالی در زمین شماره۲ ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد برگزار گردیدکه محمدرضا کلائی شهردار مشهد میهمان ویژه آن بود.

کلائی که به همراه احسان اصولی رییس هیات فوتبال خراسان و جواد وطنخواه سرپرست مدیرعاملی باشگاه به تمرین شهرخودرویی ها آمده بود، ضمن دیدار با سید مهدی رحمتی سرمربی تیم با دیگر اعضا کادر فنی و بازیکنان این تیم نیز به گفتگو پرداخت.

شهردار مشهد در جمع اعضا تیم شهرخودرو اظهار کرد: همه مدیران استانی حمایت خود را از این تیم در ادامه رقابتهای لیگ برتر انجام میدهند. طی چند روز گذشته نیز بارها دکتر معتمدیان استاندار خراسان رضوی درباره حمایت از این تیم صحبت کردند و خودشان نیز در تمرین شما حضور پیدا کردند.

وی ادامه داد: هیات فوتبال خراسان رضوی و اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی به شکل جدی موضوعات مربوط به انتقال باشگاه را پیگیر هستند و دیروز نیز با حضور این دوستان و نماینده دادستانی مشهد جلسه خوبی برای این موضوع برگزار شده است. ما نیز در کنار دادستانی ، هیات فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان حضور خواهیم داشت و از این تیم حمایت می کنیم و جای نگرانی وجود ندارد.

کلائی افزود: تا اینجای لیگ نیز تیم علی رغم اینکه به دلیل مشکلات پیش آمده تمرکز کافی را نداشته است اما نتایجش مورد قبول است و‌باید از زحمات شما بازیکنان و تلاش های کادر فنی و‌شخص رحمتی تشکر کنم. خوشحال هستیم که فردی توانمند و‌مورد اعتمادی یعنی آقای وطنخواه نیز بالاسر تیم زحمت می کشد.

شهردار مشهد با اشاره به نگرانی های علاقه مندان به فوتبال در مشهد نیز گفت: اعتقاد همه ما این است که تیم متعلق به مردم است و ما نیز با توجه به این دغدغه مندی مردم در کنارتان هستیم. انشالله دربازی فردا مقابل پیکان نیز با تمام قدرت وارد زمین شوید تا با کسب نتیجه بتوانید دل هواداران و مردم را خوشحال کنید.

شهردار مشهد لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس شهرخودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر