کد خبر: 1046782 A

مربی تیم استقلال تهران به شایعات پیرامون ادامه همکاری خود با این تیم واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، به دنبال استعفای محمود فکری از هدایت تیم استقلال تهران، روز گذشته حنیف عمران زاده، صمد مرفاوی و سعید عزیزیان از جمله دستیاران این سرمربی بودند که با حضور در باشگاه قرارداد خود را فسخ کردند.

با غیبت آرش برهانی در این جلسه با باشگاه، شایعاتی مطرح شد که این مربی در نظر دارد همچنان به عنوان عضو کادرفنی فعالیت داشته باشد و با سرمربی جدید این تیم هم همکاری کند.

برهانی در همین خصوص به خبرنگار ما گفت: قرار نیست که در کادرفنی بمانم. من برای محمود فکری احترام خاصی قائل هستم. با ایشان آمدم و با ایشان هم میروم. وقتی که جدایی ایشان نهایی شد، رفتن من هم قطعی شد.

او ادامه داد: از هواداران استقلال عذرخواهی می‌کنم اگر در این مدت باعث ناراحتی آنها شدم. من قبل از اینکه مربی استقلال باشم، طرفدار این تیم بودم و سپس بازیکن آن شدم. هر وقت هم که در تیم نباشم همیشه برای موفقیت استقلال دعا می‌کنم و امیدوارم که برای آنها بهترین اتفاقات رقم بخورد.

برهانی درباره اینکه تمایل دارد درباره وضعیت این تیم صحبت کند یا خیر گفت: حرف و صحبت در مورد استقلال زیاد است. الان وضعیت به طوری نیست که بخواهم صحبت کنم اما اگر در این زمینه بدانم که صحبت‌‌هایم به استقلال کمک می‌کند این کار را انجام می‌دهم اما قبل از آن با پیشکسوتان و بزرگان باشگاه صحبت می‌کنم.

او همچنین در پاسخ به این سوال که مربی تیم امیدها می‌ماند یا خیر، عنوان کرد: من با تیم امید قرارداد دارم و رفتار حرفه‌ای این است که به قراردادم پایبند باشم.

استقلال تهران آرش برهانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر