کد خبر: 1046580 A

بین هواداران تفرقه افتاده؛

پیشکسوت استقلال می گوید وقتی آرامش نباشد سرمربی نمی‌تواند کاری انجام داد.

به گزارش ایلنا، اصغر حاجیلو پیشکسوت استقلال می‌گوید برکناری فکری چندان به صلاح این باشگاه نبوده و اگر فضای آرامی وجود داشت می‌توانست به موفقیت برسد.

محمود فکری استعفا کرد؟

او تلاشش را کرد به او و دستیارانش خسته نباشید می‌گویم. او در شرایطی تیم را به دست گرفت که کمتر کسی ریسک می‌کرد. فکری سختی های زیادی را متحمل می‌شد و می‌توانست به موفقیت برسد اما وقتی آرامش نباشد شما نمی‌توانید کاری انجام بدهید. امیدوارم هر کسی به جای او می‌آید به نتایج موفق دست پیدا کند و استقلال را نجات بدهد.

شرایط استقلال در نیم فصل اول چطور بود؟

در نیم فصل دوم امتیازات تیم ها به یکدیگر خیلی نزدیک است و همین موضوع باعث خواهد شد که در نیم فصل دوم بازی‌های حساس و جالب تری را شاهد باشیم. آبی پوشان در ابتدای فصل خوب نبودند. تغییر و تحولات در کادر فنی، بسته بودن پنجره نقل و انتقالات باعث شد تا استقلال هماهنگی لازم را نداشته باشد اما این تیم توانست روند موفقیت خود را ادامه داده و هفته ها صدرنشین لیگ باشد. باخت به سپاهان شرایط تیم را بر هم ریخت.

شرایط تیم را چطور می‌بینید؟

من همیشه از استقلال حمایت کرده ام و این موضوع باعث شد که خیلی ها از من گلایه کنند. شاید اگر استراماچونی یا امیر قلعه نویی به تیم بازمی گشتند برکناری فکری قابل هضم بود اما در این شرایط او می توانست با تمرکز و آرامش در استقلال به موفقیت برسد.

قبول دارید فضای مجازی متشنج است؟

هواداران استقلال نباید اسیر حواشی شده و فضای مجازی بر روی آنها تأثیر بگذارد. قهرمانی‌های زیادی را دیدم و باخت‌های زیادی را هم دیدم اما هرگز از تیم محبوبم دست برنداشتم. بنابراین الان همه باید از تیم حمایت کنیم تا استقلال بتواند به موفقیت برسد.

قبول دارید بین هواداران اتحاد نیست؟

متأسفانه بین هواداران تفرقه افتاده و آنها هر کدام یک نفر را تشویق می کنند. این برای استقلال بدترین خبر است. هواداران باید بدانند که فقط اتحاد و همدلی است که می تواند باعث موفقیت آبی پوشان شود. نقطه ضعف اصلی آبی پوشان نبود یک هافبک خلاق و طراح است که بتواند ارتباط خوبی بین خط دفاع، هافبک و حمله برقرار کند. یک هافبک خلاق می‌تواند در نیم فصل دوم مشکلات استقلال را بر طرف کند.

استقلال اصغر حاجیلو لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر