کد خبر: 1046217 A

عجیب بود که اینطور اخراج شوم؛

مدافع تیم نفت مسجد سلیمان درباره اخراج در مصاف با تراکتور تبریز صحبت کرد.

مجتبی مقتدایی در گفتگو با ایلنا درباره اخراج در مصاف با تراکتور تبریز اظهار داشت: اخراجم واقعا سخت‌گیرانه بود. روی یک صحنه من و آقای شجاعی برای ضربه سر زدن به هوا پریدیم، من ضربه را زدم و خود آن صحنه اصلا خطا نبود. داور خطا اعلام کردم و من به این تصمیم اعتراض کردم که داور به من کارت زرد داد. 

او ادامه داد: بعد از نشان دادن کارت زرد به هر حال بازیکن عصبانی است و مقداری اعتراض می‌کند، بعد از اینکه اعتراض کردم به من کارت قرمز مستقیم دادند. نمی‌دانم داور چرا چنین کاری انجام داد و چه دلیلی داشت. تیم 10 نفره شد و شرایط را خیلی برای ما سخت کرد. من بازیکنی نیستم که مدام به داوری اعتراض داشته باشم یا به دنبال خراب کردن جو بازی باشم اما برایم عجیب بود که اینطور اخراج شوم.

مدافع تیم نفت مسجد سلیمان درباره تساوی با تراکتور اضافه کرد: اگر من اخراج نمی‌شدم شرایط ما خیلی بهتر بود و به نظرم داور با اشتباهی که انجام داد سرمان را به راحتی برید و در حالیکه حتی شانس پیروزی هم داشتیم اما به یک امتیاز رسیدیم. 

مقتدایی درخصوص پایان همکاری مجتبی حسینی و حضور داریوش یزدی روی نیمکت نفت مسجد سلیمان گفت: آقای حسینی تا زمانی که اینجا حضور داشتند هم برای بازیکنان و هم مجموعه باشگاه زحمت کشید و امیدوارم هرجایی حضور دارند موفق باشند. آقای یزدی هم یک مربی باتجربه و بومی هستند که فوتبال خوزستان و همینطور بازیکنان را به خوبی می‌شناسد. ایشان مربی موفقی از نظر فنی هستند که امیدوارم در کنار هم نتایج در شان باشگاه نفت و هوادارانش را کسب کنیم. 

او در پاسخ به این سوال که برای نقل و انتقالات از نفت جدا می‌شود یا خیر گفت: من تا پایان فصل با نفت قرارداد دارم و با وجود پیشنهادات فعلا چیزی مشخص نیست اما به قراردادم پایبند و من بازیکن نفت هستم.

نفت مسجد سلیمان مجتبی مقتدایی تراکتور تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر