کد خبر: 1045916 A

مربی گل گهر در کنفراس خبری بعد از بازی با سپاهان حاضر شد.

به گزارش ایلنا، سعید الهویی مربی گل گهر سیرجان در پایان دیدار این تیم با سپاهان در کنفرانس خبری حاضر شد و در خصوص شکست گل گهر به سپاهان گفت: به سپاهان تبریک می گویم. یکی از بازی‌های با کیفیت این فصل بود. قبل از بازی قلعه نویی با بازیکنان صحبت کرده بود که بازی در این سطح خیلی سخت است و برنده را فقط اشتباهات مشخص می کند.ما متاسفانه اشتباهاتی داشتیم که به سپاهان موقعیت گلزنی دادیم. از موقعیت هایمان نتوانستیم استفاده کنیم. به سپاهان و محرم نویدکیا تبریک می گویم. روز سختی برای هر دو تیم بود.

الهویی در خصوص داوری این بازی گفت: اتفاقاتی که در زمین افتاد به ضرر ما بود. در حالی که سروش کارت زرد داشت تکلی زد که داور به او کارت زرد دوم را نداد. برای سپاهان آرزوی موفقیت می کنیم ولی بحثمان فراتر از این است. وقتی اشتباهات مکرر تکرار می‌ شود مربی این سوال برایش مطرح می  شود که چرا همه اشتباهات برای من است. از کمیته انضباطی و داوران معذرت می خواهیم. کسی را محکوم نمی کنیم اما این سوال ما را پاسخ بدهید. اگر خطایی سال گذشته گرفته شده، امسال این خطا برای تیم امیر قلعه نویی نباید گرفته شود؟

وی تاکید کرد:  قلعه نویی دشمن جامعه داوران نیست و همیشه پشت داوران بوده، چیزی جز عدالت نمی خواهیم. صحبت‌های ما را گوش کنید شاید حق داشته باشیم. در انتها به تیم سپاهان تبریک می‌گوییم. تلاش می کنیم در بازی‌های آینده اشتباهات کمتری انجام بدهیم. امروز بازی سختی برای سپاهان بود این نشان می دهد قلعه‌نویی از گل‌گهر تیمی ساخته که تیم با کیفیت سپاهان را تحت فشار قرار می دهد.

مربی گل گهر در مورد مصدومیت دشتی نیز بیان کرد: متاسفانه امروز بدشانسی های زیادی داشتیم. دو تعویض اجباری پیاپی داشتیم. دشتی و آرتا در اختیار کادر پزشکی هستند. مصدومیت بازیکنانمان به خاطر مصدومیت شرایطشان مهیا نبود. ان شاالله طوری نباشد و در بازی‌های آینده آن‌ها را در اختیار داشته باشیم. از باشگاه سپاهان تشکر می کنیم. موفقیت یک پروسه زمان بر است. سپاهان نمونه این است که باید آجر روی آجر گذاشته شود و ان‌شاالله باشگاه گل گهر نیز روزی به همین جایگاه سپاهان برسد.

 

گل گهر سیرجان سعید الهویی لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر