کد خبر: 1045882 A

سرمربی پیکان در خصوص پیروزی تیمش برابر صنعت نفت آبادان توضیح داد.

به گزارش ایلنا، مهدی تارتار سرمربی تیم پیکان تهران بعد از پیروزی تیمش در برابر صنعت نفت آبادان در منفرانس خبری حاضر شد و در خصوص این برد ژ، گفت : این بازی یکی از بهترین بازی‌های ما در لیگ بیستم بود نیمه اول فوق العاده کار کردیم و در نیمه دوم سعی کردیم تیم حریف را کنترل کنیم و روی ضدحملات گل بزنیم. بچه های ما امروز بدون نقص کار کردند از آنها تشکر می کنم و به بچه های تیم نفت تبریک می گویم. یکی از تیم های با کیفیت لیگ است.

سرمربی پیکان در مورد داوری این  دیدار گفت: داوران خوبی داشتیم که جوان و باکیفیت بودند، اما متاسفانه سیستم رادیویی نداشتند. همه جای دنیا به سیستم VAR رسیدند، اما در ایران هنوز برخی داوران سیستم رادیویی هم ندارند. نمی دانم دلیلش چیست. به آقای عزیزی خادم که رییس فدراسیون شده، تبریک می گویم و از ایشان درخواست می کنم که از نظر مالی شرایط فدراسیون را بهتر کنند.

وی افزود: حتی دستمزد داوران باید بالاتر برود. الان بازیکن و مربی قرارداد آنچنانی می بندد، اما داوران دستمزد پایینی دارند. به این اضافه کنید که سیستم رادیویی هم ندارند. داور خطا می گرفت و از آن طرف بعد از سی ثانیه می فهمید آفساید است. نمی توانستند با هم صحبت کنند، پس چرا داور اضافه می گذاریم؟ انتظار دارم رییس فدراسیون به این مسائل رسیدگی کند.

او در پایان بیان کرد:  باید از مسئولان ورزشگاه و کسانی که زحمت می کشند تا زمین خوبی داشته باشیم، تشکر کنم.

 

مهدی تارتار پیکان لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس صنعت نفت آبادان و پیکان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر