کد خبر: 1045504 A

صنعت نفت درحالی در هفته شانزدهم به مصاف پیکان می‌رود که در بازی رفت با دبل ریکانی موفق به شکست این تیم شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در چارچوب هفته شانزدهم مسابقات لیگ برتر از ساعت 15 پیکان در حالی در ورزشگاه شهدای شهرقدس میزبان صنعت نفت آبادان خواهد بود که بازی رفت این دو تیم در آبادان با نتیجه 2 بر یک به سود نفتی‌ها به پایان رسید.

پیکان در حالی این بازی را به صنعت نفت واگذار کرد که با گل کاپیتان سابق خود حجت حق وردی از نفتی ها پیش افتاده بودند. اما در دقایق  76 و 82 طالب ریکانی کاپیتان با تجربه برزیلی‌ها موفق شد دوبار دروازه پیکان را باز کند تا شاگردان پورموسوی که در آن مقطع به دلیل بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی نمی‌توانستند از بازیکنان جدید خود بهره ببرند و با یک کامبک به یاد ماندنی یک سه امتیاز ارزشمند خانگی را کسب کنند.

photo_۲۰۲۱-۰۳-۰۱_۱۰-۰۸-۰۵

طالب ریکانی درحالی در این بازی دبل کرد که هنگام شادی بعد از گل از تتوی خود که روی زانوی او کلمه RPG  حک شده بود رونمایی کند. تا هواداران صنعت به او لقب  آر پی جی را بدهند. ریکانی در دیدار برگشت درحالی به عنوان کاپیتان نفتی‌ها در ترکیب قرار خواهد گرفت که با پیشنهاد جدی استقلال در نیم فصل دوم روبه‌رو بود اما ریکانی به این پیشنهاد پاسخ منفی داد، و گفت: خانواده فقیر خود را رها نخواهد کرد.

صنعت نفت آبادان طالب ریکانی لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس صنعت نفت آبادان و پیکان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر