کد خبر: 1045336 A

سرمربی نساجی مازندران گفت: کارهای اداری انجام شده و ما می‌توانیم از آنها استفاده کنیم. دو سه بازیکن دیگر باید جذب کنیم.

به گزارش ایلنا، مجید جلالی سرمربی نساجی در نشست خبری پیش از بازی با آلومینیوم اراک با بیان اینکه نمی‌توانیم از هیچ جنبه‌ای بگوییم عملکرد خوبی در نیم‌فصل اول داشتیم، اظهار کرد: در خیلی از جهات تیم را ترمیم کردیم، راه امیدوارکننده‌ای داریم و آماده می‌شویم برای نیم‌فصل تا انشاالله ناراحتی‌های هواداران را جبران کنیم. تمرینات خوب و شادابی داشتیم و به آینده امیدوار و در حال انجام اقدامات اصولی هستیم. بازی فردا بسیار بااهمیت است و نتیجه آن، شخصیت تازه‌ای به ما می‌دهد. انشاالله هر سه امتیاز را بگیریم. حامد شیری محروم است. بهزاد داودی، محمدمهدی نظری و مجتبی ممشلی مصدوم هستند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا می‌توانید از بازیکنان جدید در بازی فردا استفاده کنید، افزود: کارهای اداری انجام شده و ما می‌توانیم از آنها استفاده کنیم. دو سه بازیکن دیگر باید جذب کنیم. در نیم‌فصل بازیکن گرفتن واقعاً سخت است. تیم‌ها تحت هیچ شرایطی راضی نمی‌شوند بازیکنی که به کارشان می‌آید را از دست بدهند. مجبوریم متمرکز شویم روی بازیکنانی که امکان جذب آنها وجود دارد. در این زمینه باشگاه زحمت کشیده و از آنها ممنون هستم.

سرمربی نساجی مازندران درخصوص اینکه نساجی در نیم‌فصل اول جزو ۴ تیم برتری بوده که کمترین موقعیت را به حریف داد، گفت: در بخش دفاعی خوب کار کردیم و کمترین موقعیت‌ها را به حریفان دادیم. امیدواریم بتوانیم در بخش تهاجمی در نیم‌فصل دوم نیز جزو بهترین تیم‌ها باشیم.

جلالی درخصوص دو هفته متوالی میزبانی از سایپا در جام حذفی و لیگ بیان کرد: این یک فرصت است البته سایپا جزو تیم‌های خوب است و یک بازی دوستانه چند هفته پیش با آنها داشتیم. در یک هفته، دو بازی با سایپا، شرایط و فرصت خوبی است.

وی درباره مصاحبه‌ای که در رسانه‌ها منتشر شد، اینکه جو هواداری باعث می‌شود تا برخی از بازیکنان به نساجی نیایند، توضیح داد: صحبت‌هایی که من داشتم، نقل و قول از برخی بازیکنان بود. خیلی از بازیکنان نساجی هنوز مزایای هواداران نساجی را ندیدند، من که یک دوره در نساجی بودم، می‌دانم که بازی کردن در نساجی چه موهبتی است. کلاً فحاشی خوب نیست. در دوره قبلی که در نساجی حضور داشتم، با صنعت نفت بازی داشتیم و باختیم اما در ورزشگاه وطنی رفتاری از هواداران دیدم که در هیچ استادیومی ندیدم. فوتبال ما به این رفتارها نیاز دارد و می‌تواند رفتار تماشاگران نساجی را به‌عنوان یک الگو، طراحی کند.

مجید جلالی نساجی مازندران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر